بانکداری – بررسی مختصری از مبانی بانک و بانکداری – پرشین مقاله

بانکداری

بانکداری چندی است که بانک‌های کشور در راستای توسعه فعالیت‌های نوین خود اقدام به راه‌اندازی و تبلیغ رسانه‌ای بانکداری اختصاصی کرده‌اند. این خدمت اول بار در بانک اقتصاد نوین معرفی شد.از نتایج و دستاوردهای اساسی اینترنت و IT بانکداری الکترونیک است و براهمیت آن به دلیل افزایش روزافزون تعامل اقتصادی کشورها با یکدیگر روز بروز افزوده می‌شود.

چکیده :

از ویژگیهای قرن حاضر، توسعه اعجاب آور تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات و به کارگیری آن برای افزایش سرعت و کیفیت درارائه خدمات میباشد.کیفیت خدمات و رضایتمندی مشتری از مباحث استراتژیک برای سازمانهای خدماتی به شمار میروند. ارائه ی خدمات با کیفیت بالا برای بقاء و سودآوری سازمانها ضروری است. مطالعات نظری و تجربی نشان می دهد.

این تحقیق دانشجویی  بررسی مختصری از مبانی بانک و بانکداری مشتمل بر ۲۲صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

مقالات رشته اقتصاد مقالات رشته مدیریت

فهرست مطالب

چکیده : ۳

مقدمه: ۴

تعریف بانکداری اختصاصی : ۵

مزیت های ایجاد … اختصاصی : ۵

مبانی بانکداری خصوصی : ۵

…اختصاصی در بانکهای مطرح دنیا ۶

۱۰ بانک برتر دنیا از لحاظ حجم دارایی.. ۷

بانکداری خرد: ۷

راههای نوین بانکداری خرد: ۸

آینده پرداخت های موبایل.. ۱۰

متقاعدسازی مشتریان. ۱۰

سکوهای پرتاب به آینده ۱۱

نقش .. الکترونیک در کاهش هزینه خدمات بانکی: ۱۱

… الکترونیک… ۱۲

مزایای… الکترونیکی.. ۱۳

معایب… الکترونیکی.. ۱۴

بازاریابی محصولات و خدمات بانکداری اسلامی.. ۱۵

تعریف کیفیت خدمات ( Service Quality) : 15

اهمیت تحقیق در بازار تا راه‌کارهای بازاریابی.. ۱۷

دیدگاه کارشناس… ۱۹

بانک اسلامی انگلیس IBB.. 19

اولویت مسلمانان در بازاریابی‌های مالیه اسلامی.. ۲۰

بانکداری اسلامی (Islamic banking ) : 21

خط مشی های بازاریابی موسسات خدماتی : ۲۱

نتیجه گیری : ۲۲

منابع و ماخذ : ۲۳

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته اقتصاد مقالات رشته مدیریت

.

مقاله بررسی مختصری از مبانی بانک و بانکداری از پرشین مقاله

خلاصه ای کوتاه از مقاله بررسی مختصری از مبانی بانک و بانکداری را در زیر می توانید ببینید.

چکیده :

بانکداری از ویژگیهای قرن حاضر، توسعه اعجاب آور تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات و به کارگیری آن برای افزایش سرعت و کیفیت درارائه خدمات میباشد.کیفیت خدمات و رضایتمندی مشتری از مباحث استراتژیک برای سازمانهای خدماتی به شمار میروند. ارائه ی خدمات با کیفیت بالا برای بقاء و سودآوری سازمانها ضروری است. مطالعات نظری و تجربی نشان می دهد سرمایه نقش مهمی در رشد وتوسعه اقتصادی جوامع دارد. بانکداری

مقدمه:

چندی است که بانک‌های کشور در راستای توسعه فعالیت‌های نوین خود اقدام به راه‌اندازی و تبلیغ رسانه‌ای اختصاصی کرده‌اند. این خدمت اول بار در بانک اقتصاد نوین معرفی شد.از نتایج و دستاوردهای اساسی اینترنت و IT بانکداری الکترونیک است و براهمیت آن به دلیل افزایش روزافزون تعامل اقتصادی کشورها با یکدیگر روز بروز افزوده می‌شود.

بانکداری چیست

تعریف بانکداری اختصاصی :

مفهوم بانکداری اختصاصی باهدفگذاری مشتریان خاص وثروتمندکه نیازمندخدمات منحصربه فرد در زمینه های گوناگون مالی ، بانکی و سرمایه گذاری اند از تمامی ظرفیتها ، تخصص ها و منابع برای پاسخ گویی به نیازهای مشتریان خود بهره میبرد .

انواع بانکداری

مزیت های ایجاد بانکداری اختصاصی :

تقریبا تمامی بانکهای تراز اول دنیا چون Barclays , HSBC, UBS , Citibank و …. به ارایه این خدمت توجه ویژه نشان داده اند . جالب است بدانید سهم درآمدهای حاصل از این بانکداری از کل درآمدهای بانک Barclays حدود ۶۰ درصد و در بانک UBS حدود ۷۵ درصد است .

مبانی بانکداری خصوصی :

۱- مشتریان ویژه

با نگاهی به تعریف  خصوصی مشخص می شود که مهمترین بخش این تعریف بخش مربوط به بازار هدف یا بعبارتی  اشخاص ثروتمند ( حقیقی یا حقوقی ) با عنوان مشتریان ویژه می گردد . معیارهای انتخاب مشتریان ویژه در کشور های مختلف با توجه به متوسط دستمزدها تعریف می گردد. در ایران اشخاصی (حقیقی یا حقوقی) که میانگین سالانه حساب آنها ۵ میلیارد ریال به بالا  باشد. بانکداری

سیستم بانکداری اینترنتی

راههای نوین بانکداری خرد:

برخلاف گذشته که مشتریان بانکها،اعتقادواعتمادخلل ناپذیری به پول نقدوشعب بانکهاداشتند،آینده  صنعت بانکداری دراختیارمکانیزمهای نوین پرداختهای الکترونیکی وکانالهای جایگزین خدمات رسانی بانکی خواهد بود، جایی که گزینه های پیش روی مشتریان برای برخورداری از خدمات بانکی افزایش می یابد.

نتیجه گیری :

امروزه و با تشدید رقابت ، افزایش سطح هزینه ها ، کاهش بهره وری و کاهش کیفیت خدمات بازاریابی جامع و کامل نیاز بیشتری احساس می شود . با توجه به اهمیت بحث سود آوری در بانک و بررسی راهکارهای کسب سود ، بهترین راه و کم هزینه ترین راه افزایش درآمد و به تبع آن کسب سود ، توجه و ارائه خدمات به مشتریان ویژه و ثروتمند خواهد بود .

منابع و ماخذ :

۱- دستورالعمل اجرایی باشگاه مشتریان ویژه بانک صادرات گیلان مصوبه ۲۰ /۰۲/ ۸۸ هیئت مدیره محترم بانک .

۲- شیخانی سعید  الکترونیک و راهبرهای آن در ایران تهران ناشر موسسه تحقیقات پولی و بانکی پاییز ۱۳۷۸

۳- دکترونوس داور وصفاییان میترا روشهای کاربردی بازاریابی خدمات بانک برای بانکهای ایرانی چاپ اول تهران انتشارات نگاه بهار ۱۳۸۱ .

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته اقتصاد مقالات رشته مدیریت

.

 

نظرات بسته شده است.