گزارش کارآموزی شرکت پیچک

شرکت پیچک در تاریخ ۲/۱۲/۱۳۴۸ به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شده و طی شماره ۱۳۷۵۰ مورخ ۲/۱۲/۱۳۴۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.
شرکت در تاریخ ۱۳/۱۲/۱۳۶۹ در بورس اوراق بهادار پذیرفته شده و در تاریخ ۱۶/۵/۱۳۷۲ به شرکت سهامی عام تبدیل شده است. مرکز اصلی شرکت در تهران، خیابان باقرخان، خیابان دکتر قریب شماره ۱۳۷ و محل کارخانه در شهریار، قریه بردآباد واقع است.

این تحقیق دانشجویی مشتمل بر تعداد ۳۰ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

فهرست مطالب
بخش اول: آشنایی کلی با مکان کارآموزی ۲
بخش دوم: بخشهای مرتبط با رشته کارآموزی ۳
اصول و مبای کلی حسابها ۳
اصول و مبانی کلی بودجه و استانداردها ۱۲
محاسبه قیمت تمام شده استاندارد تولیدات ۱۳
اصول و مبانی کلی روشها ۱۵
بخش سوم: آزمون آموخته ها و نتایج آشنایی با شرکت صنایع غذایی پیچک ۱۶
فعالیت مالی ۱۶
شرایط اجرای نظام حسابداری مالی و صنعتی ۱۸
جمع بندی ۲۵
ضمیمه سیستم دستمزد و حقوق کارکنان ۲۷

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته حسابداری

.

خلاصه ای کوتاه از مقاله ی گزارش کارآموزی شرکت پیچک  را در زیر می توانید ببینید.

[highlight txtcolor=”#eded00″]فعالیت اصلی شرکت[/highlight] موضوع فعالیت شرکت طبق ماده(۳) اساسنامه عبارت از تهیه و تولید انواع مواد غذایی عملیات دامداری، کشاورزی، باغداری، ساخت انواع کنسرو، غذاهای منجمد، ایجاد سردخانه جهت نگهداری فرآورده های فوق و میوه تازه و واردات ماشین آلات، مواد اولیه مورد نیاز شرکت و صادرات است.
به موجب پروانه بهره برداری شماره ۳۶۰۵۰۹ مورخ ۳۰/۱۲/۵۴ که توسط وزارت صنایع صادر شده، بهره برداری از کارخانه شرکت با ظرفیت ۱۸۰۰ تن در تاریخ ۳۰/۱۲/۵۴ آغاز شده است.

[highlight txtcolor=”#eded00″]اصول و مبای کلی حسابها[/highlight] اصول و اهداف کلی حسابها، ایجاد امکان طبقه بندی و تفکیک حسابها به منظور جمع آوری و کنترل اطلاعات و ارقام مالی و تهیه و ارائه گزارشات و اعمال کنترلهای داخلی می باشد. حسابهای شرکت با خصوصیات سادگی، سهولت و انعطاف پذیری طراحی خواهند سد به نحوی که بتوان علاوه بر محاسبات مربوط به تعیین قیمت تمام شده محصولات در مقاطع ضروری، قابلیت کنترل بر مواد مصرفی و هزینه ها و مغایرت مربوطه را امکان پذیر ساخت.

[highlight txtcolor=”#eded00″]کلیات تولید[/highlight] محصولات تولیدی شرکت عبارت از انواع کنسروهای گوشتی و غیر گوشتی، فرآورده‌های گوشتی، سبزیجات منجمد، کمپوت، خیارشور و سس مایونز میباشد که در پنج کارگاه تولیدی «تن ماهی»، «کنسروهای گوشتی»، «همبرگر و کباب لوله ای»، «سبزیجات منجمد و کنسروهای غیر گوشتی» و «سس مایونز» کلاً تحت نظارت مدیریت تولید انجام میشود.

[highlight txtcolor=”#eded00″]ضایعات تولیدی[/highlight] اختلاف مقداری مواد مصرفی و محصولات تولیدی در حالت عادی تولید به دو بخش افت عادی و ضیعات قابل تفکیک است. افت عادی تفاوت مقدار آن بخش از مواد مصرفی است که به صورت فیزیکی قابل شمارش نبوده و میزان آن از طریق آزمایش و با در نظر گرفتن استانداردهای صنعت مواد غذایی تعیین میگردد. ضایعات عادی ناشی از عملکرد تولید عبارت از مواد، نیمه ساخته و یا محصولاتی است که در جریان و به دلایلی که ناشی از طبیعت تولید می باشد به میزان متعارف و استاندارد، ایجاد شده و به صورت فیزیکی قابل شمارش و اندازه گیری میباشد که هر دو مورد به عنوان بخشی از قیمت تمام شده محصولات محسوب می گردند.

[highlight txtcolor=”#eded00″]فعالیت مالی[/highlight] نظام مالی طراحی شده شامل حسابداری مالی و صنعتی بطور ادغام شده می باشد که کلا در کارخانه انجام میپذیرد. امور مالی متشکل از دو بخش «حسابداری» و «بودجه گزارشات» بوده که هر دو بخش زیر نظر مدیر مالی شرکت انجام وظیفه می نماید.

[highlight txtcolor=”#eded00″]دایره دریافت و پرداخت[/highlight] وجوه حاصل از فروش و سایر دریافتها شرکت پس از واریز وجه به بانک و ارائه فیش بانکی یا اسناد بهادار مبنای صدور رسید وجه نقد و اسناد بهادار قرار میگیرد. با توجه به این که در نام پیشنهادی صندوق حذف گردیده در مواردی که امکان واریز وجه به بانک وجود ندارد وجه مربوطه به مسئول دریافت و پرداخت تحویل شده و «رسید وجه نقد و اسناد بهادار» صادر میگردد. وجه نقد دریافتی تا پایان روز یا اول روز بعد به بانک واریز می شود.پرداختهای شرکت به دو صورت پرداخت از محل حسابهای بانکی و پرداخت از محل تنخواه گردانها انجام میشود.

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته حسابداری

.


برای سفارش پروپوزال به این صفحه مراجعه نمایید : سفارش پروپوزال
برای خرید پروپوزال به این صفحه مراجعه نمایید: خرید پروپوزال
برای سفارش پایان نامه به این صفحه مراجعه نمایید: سفارش پایان نامه
برای دانلود پروپوزال آماده به این صفحه مراجعه کنید: پروپوزال آماده
برای دانلود تجربیات معلمان به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات معلمان
برای دانلود تجربیات معلمان ابتدایی به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیان معلمان ابتدایی
برای دانلود تجربیات آموزشی معلمان به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات آموزشی معلمان
برای دانلود تجربیات یک معلم به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات یک معلم
برای خرید پروپوزال آماده به این صفحه مراجعه نمایید: خرید پروپوزال آماده
برای خرید تحقیق به این صفحه مراجعه نمایید: خرید تحقیق
برای انجام تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: انجام تحقیق دانشجویی
برای خرید تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: خرید تحقیق دانشجویی
برای سفارش تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: سفارش تحقیق دانشجویی
برای دانلود گزارش اقدام پژوهی به این صفحه مراجعه نمایید: گزارش اقدام پژوهی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − دوازده =