گزارش کارآموزی شرکت پردیس بافت مشهد

شرکت پردیس بافت مشهد در سال ۱۳۸۹ تاسیس شد که متشکل از هیئت مدیره و مدیر عاملان که شامل سه نفرو سهم دو نفر آن ها ۳۳% و یک نفر آن ها ۳۴% می باشد و هم چنین مدیر مالی، مدیر فروش، حسابدار، مدیر سالن، سر شیفت، انبار دار، کار پرداز و کارگران سالن می باشند.
کارگران سالن شامل افراد مختلف با زمینه های کاری متنوع اعم از بافنده، کمک بافنده، بوبین پیچ، کپس پیچ برگردان،کارگران انبار، مکانیک، رفوگر و مسئول کنترل کیفیت می باشند.
این تحقیق دانشجویی مشتمل بر تعداد ۱۹ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

فهرست مطالب
عنوان صفحه
آشنایی مختصر با شرکت ۲
روال تولید ۲
دستگاه های بافندگی ۳
نقش کارگران در شرکت ۴
سیستم حسابداری شرکت ۵
تفاوت مدیر مالی و حسابدار ۵
محاسبه حقوق و دستمزد ۸
حسابدار ۹
روند مکانیکی قطعه در شرکت ۱۰
روش انبار داری ۱۱
نتیجه گیری ۱۱

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته حسابداری

.

خلاصه ای کوتاه از مقاله ی گزارش کارآموزی شرکت پردیس بافت مشهد را در زیر می توانید ببینید.

[highlight txtcolor=”#eded00″]آشنایی مختصر با شرکت[/highlight] شرکت پردیس بافت مشهد در سال ۱۳۸۹ تاسیس شد که متشکل از هیئت مدیره و مدیر عاملان که شامل سه نفرو سهم دو نفر آن ها ۳۳% و یک نفر آن ها ۳۴% می باشد و هم چنین مدیر مالی، مدیر فروش، حسابدار، مدیر سالن، سر شیفت، انبار دار، کار پرداز و کارگران سالن می باشند.
کارگران سالن شامل افراد مختلف با زمینه های کاری متنوع اعم از بافنده، کمک بافنده، بوبین پیچ، کپس پیچ برگردان،کارگران انبار، مکانیک، رفوگر و مسئول کنترل کیفیت می باشند.
مواد اولیه آن ها یک دستگاه فرش تکسیما طرح ۷۰۰ و ۷ رنگ و یک دستگاه بوبین و یک مواد اولیه شروع به فعالیت نمود.

[highlight txtcolor=”#eded00″]روال تولید[/highlight] مواد اولیه در یک شرکت فرش اعم از نخ و چله و جوت می باشد که در خارج از شرکت های بافندگی تولید می شود مثلا: جوت معمولا از خارج از کشور و از کشور هایی مانند بنگلادش وارد ایران می شود.
چله در کارگاه های چله پیچی تولید می شود و نخ هم در شرکت های نساجی تولید می شود. مواد اولیه توسط شرکت های بافندگی خریداری شده تا در تولید فرش مورد استفاده قرار گیرد.
این مواد اولیه می تواند از نوع مرغوب، متوسط یا نامرغوب باشد که با توجه به درجه اعتبار و نوع کارایی هر شرکت می تواند متغیر باشد.

[highlight txtcolor=”#eded00″]سیستم نرم افزار حسابداری (شایگان) [/highlight] این نرم افزار توسط حسابرسی داخلی شرکت نصب گردیده و طراحی آن نیز به عهده حسابرسان شرکت تعاونی می باشد.
این سیستم به صورتی تهیه شده که به راحتی می توان فعالیت های شرکت را در آن وارد نمود و استفاده از آن بسیار آسان می باشد.

[highlight txtcolor=”#eded00″]تفاوت مدیر مالی و حسابدار [/highlight] حسابدار مسئول ثبت امور مالی و فاکتور های یک شرکت بر طبق برنامه حسابداری شرکت و برمبنای اصول حسابداری است این فاکتور ها شامل فاکتور فروش، فاکتور خرید می باشد. این فاکتورها بر حسب علایق حسابداران و مدیر شرکت طراحی می شود.

[highlight txtcolor=”#eded00″]روند مکانیکی قطعه در شرکت [/highlight] در یک شرکت اگر قطعه ای مورد نیاز دستگاه باشد، مکانیک با بررسی های به عمل آمده به سر شیفت اعلام می دارد و سرشیفت پس از بررسی درخواست وی، این درخواست را به تایید مدیر سالن می رساند.
مدیر سالن پس از تایید برگه درخواست خرید قطعه را در اختیار مدیر شرکت گذاشته و بعد از بررسی و تایید برگه درخواست را به مسئول خرید تحویل می نماید.

[highlight txtcolor=”#eded00″]روش انبار داری [/highlight] هنگامی که درخواست وارد انبار شد ، انبار دار قطعه را به مکانیک تحویل داده و در سیستم مقداری انبار، موجودی انبار کسر شده و مانده مشخص می شود.
وظیفه مدیر مالی در این بخش ، سر زدن به انبار دار و چک کردن مانده حساب های مقداری انبار است که به وسیله شمارش چک می شود . در صورت اشکال ، مبلغ به عنوان جریمه کسری قطعه از حقوق انبار دار کسر خواهد شد .
[highlight txtcolor=”#eded00″]نتیجه گیری[/highlight] شرکت های فرش اقدام به تولید فرش ماشینی کرده و محصولات خود را در بازارهای داخلی وخارجی ارائه و به فروش می رسانند . یک شرکت فرش پس از تهیه ی مواد اولیه و به کمک کادر کارگری خود با هدایت و مدیریت و نظارت هیئت مدیره و مدیر عامل و کادر اجرایی و فنی و حسابداری وبا راه اندازی دستگاه های بافندگی به تولید فرش ماشینی می پردازد.
فرایند تولید فرش از تبدیل مواد اولیه شامل نخ، جوت و چله به صورت حلقه های قابل استفاده در دستگاه تا عملیات بافندگی آن وسپس آهار و تکمیل فرش به طول می انجامد.

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته حسابداری

.


برای سفارش پروپوزال به این صفحه مراجعه نمایید : سفارش پروپوزال
برای خرید پروپوزال به این صفحه مراجعه نمایید: خرید پروپوزال
برای سفارش پایان نامه به این صفحه مراجعه نمایید: سفارش پایان نامه
برای دانلود پروپوزال آماده به این صفحه مراجعه کنید: پروپوزال آماده
برای دانلود تجربیات معلمان به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات معلمان
برای دانلود تجربیات معلمان ابتدایی به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیان معلمان ابتدایی
برای دانلود تجربیات آموزشی معلمان به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات آموزشی معلمان
برای دانلود تجربیات یک معلم به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات یک معلم
برای خرید پروپوزال آماده به این صفحه مراجعه نمایید: خرید پروپوزال آماده
برای خرید تحقیق به این صفحه مراجعه نمایید: خرید تحقیق
برای انجام تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: انجام تحقیق دانشجویی
برای خرید تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: خرید تحقیق دانشجویی
برای سفارش تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: سفارش تحقیق دانشجویی
برای دانلود گزارش اقدام پژوهی به این صفحه مراجعه نمایید: گزارش اقدام پژوهی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 4 =