گزارش کارآموزی شرکت آرایه طب سپاهان

شرکت آرایه طب سپاهان در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردیده است و در اصفهان خیابان آمادگاه مجتمع تجاری آژند واحد ۸ قرار دارد. شرکت مذکور، در برنامه‌های پخش و فروش لوازم و تجهیزات پزشکی فعالیت دارد.
این تحقیق دانشجویی مشتمل بر تعداد ۲۹ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

فهرست مطالب
تاریخچه سازمان ۲
هدف از تاسیس ۲
نمودار سازمانی و تشکیلات ۳
نوع محصولات تولیدی یا خدمات ۳
شرح فرآیند تولید یا خدمات ۳
تعریف حسابداری ۴
برخی از قسمت‌ها و عملیات کاربردی در نرم‌افزار پارسیان ۵
نمودارهای مدیریتی ۷
تنظیمات مالیات بر ارزش افزوده ۷
تعریف انبارها ۸
صدور/اصلاح اسناد حسابداری ۹
گزارشات ۱۰
دریافت و پرداخت ۱۱
نحوه ثبت شدن اسناد حسابداری ۱۵
اسناد معاملاتی یا تجاری ۱۵
سند خرید ۱۵
اسناد توزیعی ۱۸
اسناد انبارداری ۱۹
اسناد خزانه داری ۲۰

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته حسابداری

.

خلاصه ای کوتاه از مقاله گزارش کارآموزی شرکت آرایه طب سپاهان را در زیر می توانید ببینید.

[highlight txtcolor=”#eded00″]هدف اصلی[/highlight] بینش اصلی شرکت از تاسیس آرایه طب سپاهان تنها این است که بتوانند روشی را اتخاذ نمایند تا در استانهای حیطه کاری خودشان یعنی اصفهان و چهار محال و بختیاری بعنوان یک شاخص در جهت تامین ابزارهای تشخیصی تخصصی طبی کلیه حروف پزشکی شناخته شوند.
این هدف در جهت کمک به پزشکان برای گزینش بهتر وسیله در نیل به سرعت بخشیدن در شناخت بیماری و کمک به سلامت آحاد مردم میتواند مثمر ثمر باشد.

[highlight txtcolor=”#eded00″]هدف از تاسیس [/highlight] ایجاد یک مسیر مطمئن برای تامین ابزارهای تشخیصی با دوام و دارای کیفیت بالا همراه با نو آوری روز که در وهله اول ممکن است یک شاخص جاه طلبانه را در هر فکری تلائلو بخشد. در حد ایجاد یک سنت یا روش نو و جدید رهبری انجام کار را در استانها تحت حیطه یعنی اصفهان و چهار محال و بختیاری به عنوان یک هدف تعیین شده با تمام سعی و گرد آوری کلیه مهارتهای لازم و با اتخاذ یک روش راهبری واضح و سهل به انجام رسانند.

[highlight txtcolor=”#eded00″]تعریف حسابداری[/highlight] حسابداری یک سیتم است که در آن فرایند جمع آوری، طبقه بندی، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش های مالی و صورتهای حسابداری در شکل ها و مدل های خاص انجام می‌گیرد تا افراد ذینفع درون سازمانی مثل مدیران و یا برون سازمانی مثل بانکها، دولت و … بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند. حسابداری به عنوان یک نظام پردازش اطلاعات، داده‌های خام مالی را دریافت نموده آنها را به نظم در می‌آورد. محصول نهایی نظام حسابداری گزارش ها و صورت های مالی است که مبنای تصمیم گیری اشخاص ذینفع (مدیران، سرمایه گذاران، دولت و…)قرار می‌گیرد.

[highlight txtcolor=”#eded00″]کار با نرم افزار پارسیان[/highlight] نرم‌افزار پارسیان گرچه دربین نرم‌افزارهای پیشرفته‌ی موجود در بازار، حرفی برای گفتن ندارد ولی کار کردن با این نرم‌افزار نسبتا ساده و آسان به نظر می‌رسد ودر کل پیچیده و گمراه کننده نیست،ولی یکی از نقاط ضعفی که بنده در این مدت متوجه آن شدم این است که در طبقه بندی و تعریف گروه کالا وکالاها و در حسابها فقط سه سطح وجود دارد که این نقطه‌ی ضعف ممکن است حسابدار را با مشکل روبرو کند.

[highlight txtcolor=”#eded00″]تعریف انبارها[/highlight] وقتی شرکت یا کارخانه‌ای دو یا بیشتر از یک انبار داشته باشد، در سرفصل اطلاعات انبار، قسمت تعاریف، گزینه‌ی تعریف انبارها را انتخاب می‌کنیم، سپس در پنجره‌ی جدید اطلاعات مربوطه را وارد می‌نماییم.

[highlight txtcolor=”#eded00″]گزارشات [/highlight] در این قسمت که در سرفصل حسابداری و گزینه‌ی گزارشات می‌باشد به موارد مهم و لازمی مانند لیست اسناد، دفتر روزنامه، دفتر کل، تراز آزمایشی کل، ترازنامه، سود و زیان و صورتهای مالی که در پایین اشاره شده است، می‌توان دسترسی پیدا کرد.

[highlight txtcolor=”#eded00″]امکانات:[/highlight] گزینه‌هایی که در این سرفصل وجود دارد عبارتند از:
یکی از مهمترین امکانات این بخش تهیه و بازیابی کپی پشتیبان می‌باشد، با استفاده از این گزینه می‌توان از آخرین عملیات انجام شده در نرم‌افزار، به راحتی کپی برداری کنیم.
وقتی روی گزینه‌ی تهیه کپی پشتیبان کلیک می‌کنیم یا از کلید میانبر Alt+s استفاده می‌کنیم پنجره‌ی زیر باز می‌شود که آدرس مسیر کپی را به سیستم می‌دهیم و گزینه‌ی تایید را می‌فشاریم.

[highlight txtcolor=”#eded00″]نحوه ثبت شدن اسناد حسابداری[/highlight] هر کدام از برگه های معاملاتی، توزیعی و خزانه داری برنامه حداقل یک برگ سند حسابداری بصورت اتوماتیک تولید می کنند. سندهائی که توسط برنامه بطور خودکار تولید می شوند، فقط قابل مشاهده بوده و قابل اصلاح نیستند. برای تغییر در اینگونه سندهای حسابداری شما بایستی خود برگه مربوطه را باز کرده و اصلاح کنید در اینصورت برنامه سند ثبت شده آنرا نیز اصلاح خواهد کرد. در این قسمت نحوه ثبت سندهای حسابداری هرکدام از برگه های معاملاتی، توزیعیی و خزانه داری برنامه را شرح خواهیم داد.

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته حسابداری

.

برای سفارش پروپوزال به این صفحه مراجعه نمایید : سفارش پروپوزال
برای خرید پروپوزال به این صفحه مراجعه نمایید: خرید پروپوزال
برای سفارش پایان نامه به این صفحه مراجعه نمایید: سفارش پایان نامه
برای دانلود پروپوزال آماده به این صفحه مراجعه کنید: پروپوزال آماده
برای دانلود تجربیات معلمان به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات معلمان
برای دانلود تجربیات معلمان ابتدایی به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیان معلمان ابتدایی
برای دانلود تجربیات آموزشی معلمان به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات آموزشی معلمان
برای دانلود تجربیات یک معلم به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات یک معلم
برای خرید پروپوزال آماده به این صفحه مراجعه نمایید: خرید پروپوزال آماده
برای خرید تحقیق به این صفحه مراجعه نمایید: خرید تحقیق
برای انجام تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: انجام تحقیق دانشجویی
برای خرید تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: خرید تحقیق دانشجویی
برای سفارش تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: سفارش تحقیق دانشجویی
برای دانلود گزارش اقدام پژوهی به این صفحه مراجعه نمایید: گزارش اقدام پژوهی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =