نظام اخلاقی شغل

نظام اخلاقی، درک درست و غلط بودن عملی است. نظام اخلاقی شغل، بخش افزایش اذعان شده ی زندگی شغلی می باشد وآن برای نظام اخلاقی شغل خیلی درست نمی باشد. این مقاله، مفهوم نظام اخلاقی شغل را معرفی می کند و به طور ویژه چگونگی ارتباط آنها با نظام شغلی را بررسی می کند. آن میزان مباحث ازنظام شغلی و اخلاقی که متمایز هستند را مورد بحث قرارمی دهد. و این که چگونه آنها با معضل ها بدلیل نیاز به کامپیوتر وتحول مباحث درباره نظام اخلاقی مقابله می کنند. بخش نهایی این فصل شامل بحثی ازچگونگی مهارت درمقابل شاغلان می باشد که استاندارد هایی بالایی ازاستحکام را مورد تشویق قرارمی دهد.

این تحقیق دانشجویی مشتمل بر ۱۸ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

[highlight txtcolor=”#eded00″]فهرست مطالب[/highlight] عنوان صفحه
مفهوم نظام اخلاقی شغل ۲
تعریف ۲
آیا مباحث اخلاقی مشخص در نظام شغلی وجود دارد ؟ ۵
کامپیوترها درمحل کار ۶
مزایا وتغییرات ۶
مضرات ۷
ارتباطات بواسطه ی کامپیوتر ۸
تغییر ماهیت روابط انسانها ۸
تغییر ماهیت روابط انسانها ۸
ضعف ومالکیت دادهایی الکترونیکی ۱۰
استفاده، استفاده دوگانه وسوء استفاده ۱۰
کنترل و امور شخصی ۱۲
نظام اخلاقی درفضای فرمان ۱۴
تقسیم دییجتالی ۱۶
رفتار شغلی ۱۶
خلاصه ی فصل ۱۸

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته مدیریت

.

خلاصه ای کوتاه از مقاله نظام اخلاقی شغل را در زیر می توانید ببینید.

[highlight txtcolor=”#eded00″]مفهوم نظام اخلاقی شغل[/highlight] نظام اخلاقی، درک درست و غلط بودن عملی است. نظام اخلاقی شغل، بخش افزایش اذعان شده ی زندگی شغلی می باشد وآن برای نظام اخلاقی شغل خیلی درست نمی باشد. این مقاله، مفهوم نظام اخلاقی شغل را معرفی می کند و به طور ویژه چگونگی ارتباط آنها با نظام شغلی را بررسی می کند. آن میزان مباحث ازنظام شغلی و اخلاقی که متمایز هستند را مورد بحث قرارمی دهد. و این که چگونه آنها با معضل ها بدلیل نیاز به کامپیوتر وتحول مباحث درباره نظام اخلاقی مقابله می کنند. بخش نهایی این فصل شامل بحثی ازچگونگی مهارت درمقابل شاغلان می باشد که استاندارد هایی بالایی ازاستحکام را مورد تشویق قرارمی دهد.

[highlight txtcolor=”#eded00″]آیا مباحث اخلاقی مشخص درنظام شغلی وجود دارد؟[/highlight] مشتاقان نظام شغلی از فواید مالی وشغلی نظام بازرگانی آگاه هستند. همچنین فواید اخلاقی آن را می دانند. برای از بین بردن موانع و تعصبات، آنها بالقوه هستند. کمبود نیاز برای حضور فیزیکی یکی در مکان خاص و دستیابی کامپیوتر، همه نوع از احتمالات را گسترده می سازد تا دگرگونی پذیری را آزاد سازد و نیازهای فیزیکی را در محیط اداره مشکل سازد.

[highlight txtcolor=”#eded00″]مزایا وتغییرات [/highlight] هرکس که دراداره کار می کند بعضی ازمزایای استفاده ازکامپیوتر درمحیط کار را می داند. در میان مزایای دیگر وسیله ای ارتباطی جدید، تقسیم اطلاعات را آسان می کند. برای مثال، مشتریان انگلیسی سایت www .Axazon .uk در می یابند که آنها برای سایت اینترنتی آلمانی شناخته شده هستند. نیازی برای ثبت مجدد وجود ندارد حتی اگرچه یک سایت جدید دسترسی داشته باشند. اسناد مشتری، اطلاعات الکترونیکی را نگه می دارد که اشخاص بیشتر و بیشتر این اطلاعات را جمع آوری می کنند. استفاده از کامپیوتر در بسیاری از فعالیت ها، حداقل کاهش فایل های کاغذ و پروند های بایگانی شده را نتیجه می دهد.

[highlight txtcolor=”#eded00″]ضعف ومالکیت دادهایی الکترونیکی [/highlight] ناتوانای واضح داده های الکترونیکی، نمی تواند مسیر را تغییر دهد و تنها اطلاعات الکترونیکی را منتقل می کند. مباحث مسئولیت جهت حفظ و تصحیح اطلاعات مهم می باشد. و متمایز ترین خصوصیت ارتباط الکترونیکی می باشد. زیرا سیستم ها محفاظتی اعمال منطقی برای محصولات قابل ملاحظه طراحی شده اند.

[highlight txtcolor=”#eded00″]استفاده ، استفاده دوگانه وسوء استفاده [/highlight] افزایش و ظهور ارتباط کامپیوتر درمحل کار، ذهن میزان را روی استفاده از تجهیز سازمان یافته متمرکز کرده است. آن یک پدیده ی جدید نیست. خطوط نامشخص بین کار وزندگی شخصی، در استفاده از کارهای شخصی و استفاده از تلفن ها برای استفاده در کار و به طور شخصی خواندن روزنامه درزمان کار، وقت اضافه بی مزد مشخص می شود. این مباحث مربوط به محیط های اداری می شود. بعضی مشاغل مانند کار تولیدی در کارخانه و عاملین مکالمه در زمان فعالیتشان کنترل می شوند هیچ خطوط واضحی در این موارد وجود ندارد. معرفی LCTS در دسترس گسترهی احتمالات را توسط پیشنهاد ابزار توانمندی برای دستیابی به اطلاعات گسترده کرده است. یک تمایز بین استفاده استفاده دوگانه وسوء استفاده از Lets درمحل کارایجاد شده است. برون ۱۹۹۶ بین قلمرو لزوم شغل و شخصی فرق گذاشته و پیشنهاد کرده وکه تقاطع آنها، خلوت محل کار را حفاظت می کند.

[highlight txtcolor=”#eded00″]خلاصه ی فصل [/highlight] در این فصل بعضی ازمباحث کلیدی مربوط به نظام شغلی بحث شد. هنگامیکه فواید بسیاری از انجام کامپیوتری وجود دارد، ‌بعضی ازدو راهی های اخلاقی متحمل برای کارمندان و مشتریان مشخص می شوند.

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته مدیریت

.


برای سفارش پروپوزال به این صفحه مراجعه نمایید : سفارش پروپوزال
برای خرید پروپوزال به این صفحه مراجعه نمایید: خرید پروپوزال
برای سفارش پایان نامه به این صفحه مراجعه نمایید: سفارش پایان نامه
برای دانلود پروپوزال آماده به این صفحه مراجعه کنید: پروپوزال آماده
برای دانلود تجربیات معلمان به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات معلمان
برای دانلود تجربیات معلمان ابتدایی به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیان معلمان ابتدایی
برای دانلود تجربیات آموزشی معلمان به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات آموزشی معلمان
برای دانلود تجربیات یک معلم به این صفحه مراجعه نمایید: تجربیات یک معلم
برای خرید پروپوزال آماده به این صفحه مراجعه نمایید: خرید پروپوزال آماده
برای خرید تحقیق به این صفحه مراجعه نمایید: خرید تحقیق
برای انجام تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: انجام تحقیق دانشجویی
برای خرید تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: خرید تحقیق دانشجویی
برای سفارش تحقیق دانشجویی به این صفحه مراجعه نمایید: سفارش تحقیق دانشجویی
برای دانلود گزارش اقدام پژوهی به این صفحه مراجعه نمایید: گزارش اقدام پژوهی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =