اندازه گیری جامعه و نمونه کل دانش آموزان دبیرستان شهید رجایی در شیفت صبح

نوجوانان دلی پاک و روحی پرشور دارند آنان در حساس‌ترین و بحرانی‌ترین دوران زندگی خود به سر می‌برند و نیازمند هدایت و حمایت و همدلی‌اند نوجوان نهال نورسیده‌ای است که برای رشد و بالندگی به باغبانی دلسوز و روشن‌بین نیاز دارد تا او را از آفتها و حادثه‌ها در امان دارد.

مطلب اندازه گیری جامعه و نمونه کل دانش آموزان دبیرستان شهید رجایی در شیفت صبح مشتمل ۲۳ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

فهرست مطالب

مقدمه. ۲

برقراری ارتباط با نوجوانان. ۵

رابطه‌ی صمیمانه با نوجوانان. ۸

باوالدین خود چگونه رفتار کنیم؟. ۱۱

جامعه : ۱۴

نمودار میله‌ای.. ۱۵

نمودار دایره‌ای.. ۱۵

نمودار مستطیلی.. ۱۶

نمودار چند بر فراوانی.. ۱۶

تشخیص مد  و میانه. ۱۸

نمودار جعبه‌ای : ۱۹

نتیجه‌گیری: ۲۱

[su_note note_color=”#e2f9e2″ text_color=”#212623″]

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

[/su_note]

خلاصه ای کوتاه از مقاله  اندازه گیری جامعه و نمونه کل دانش آموزان دبیرستان شهید رجایی در شیفت صبح را در زیر می توانید ببینید.

برقراری ارتباط با نوجوانان

این اظهارات از سوی والدین و فرزندان نشان دهنده‌ی وجود دشواریهای جدی در روابط میان آنهاست. اینگونه مشکلات نه تنها در جامعه‌ی ما که درجامعه‌های دیگر نیز به صورتی حادتر وجود دارد.

بزرگترین حامی و پناهگاه جوانان در این دوران بحرانی خانواده است.

اگر خانواده نتواند این وظیفه خود را به درستی انجام دهد فرزندان از حوزه‌ جاذبه خانواده خارج می‌شوند و در معرض جذب و انجذاب عوامل محیطی قرار می‌گیرند و چه بسا بسادگی، راه انحراف در پیش می‌گیرند اما زمانی که فرزندان با پیوندهای محکم کانون خانوادگی تعلق دارند و جذب محیط گرم و صمیمانه‌ی خانواده‌ی خویشند از بسیاری از آفتها درامان می‌مانند.

رابطه‌ی صمیمانه با نوجوانان

همانگونه که گفتیم برقراری پیوند روحی و عاطفی عمیق بین والدین و فرزندان از اهمیتی خاص برخوردار است. این پیوند سبب می‌شود که بسیاری از نیازهای روحی فرزندان در محیط خانواده برآورده شود و از این بابت دچار کمبود نشوند.

نتیجه‌گیری:

اندازه گیری جامعه و نمونه کل دانش آموزان دبیرستان شهید رجایی در شیفت صبح

ما از این پروژه نتیجه گرفتیم که دانش‌آموزان می‌خواهند والدین و فرزندان حقوق یکدیگر را رعایت کنند و با یکدیگر روابط صمیمانه برقرار کنند.

[su_note note_color=”#e2f9e2″ text_color=”#212623″]

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

[/su_note]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.