مقالات آماری

اندازه گیری جامعه و نمونه کل دانش آموزان دبیرستان شهید رجایی در شیفت صبح

نوجوانان دلی پاک و روحی پرشور دارند آنان در حساس‌ترین و بحرانی‌ترین دوران زندگی خود به سر می‌برند و نیازمند هدایت و حمایت و همدلی‌اند نوجوان نهال نورسیده‌ای است که برای رشد و بالندگی به باغبانی دلسوز و روشن‌بین نیاز دارد تا او را از آفتها و حادثه‌ها در امان دارد.

مطلب اندازه گیری جامعه و نمونه کل دانش آموزان دبیرستان شهید رجایی در شیفت صبح مشتمل ۲۳ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

مقالات آماری

فهرست مطالب

مقدمه. ۲

برقراری ارتباط با نوجوانان. ۵

رابطه‌ی صمیمانه با نوجوانان. ۸

باوالدین خود چگونه رفتار کنیم؟. ۱۱

جامعه : ۱۴

نمودار میله‌ای.. ۱۵

نمودار دایره‌ای.. ۱۵

نمودار مستطیلی.. ۱۶

نمودار چند بر فراوانی.. ۱۶

تشخیص مد  و میانه. ۱۸

نمودار جعبه‌ای : ۱۹

نتیجه‌گیری: ۲۱

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات آماری

خلاصه ای کوتاه از مقاله  اندازه گیری جامعه و نمونه کل دانش آموزان دبیرستان شهید رجایی در شیفت صبح را در زیر می توانید ببینید.

برقراری ارتباط با نوجوانان

این اظهارات از سوی والدین و فرزندان نشان دهنده‌ی وجود دشواریهای جدی در روابط میان آنهاست. اینگونه مشکلات نه تنها در جامعه‌ی ما که درجامعه‌های دیگر نیز به صورتی حادتر وجود دارد.

بزرگترین حامی و پناهگاه جوانان در این دوران بحرانی خانواده است.

اگر خانواده نتواند این وظیفه خود را به درستی انجام دهد فرزندان از حوزه‌ جاذبه خانواده خارج می‌شوند و در معرض جذب و انجذاب عوامل محیطی قرار می‌گیرند و چه بسا بسادگی، راه انحراف در پیش می‌گیرند اما زمانی که فرزندان با پیوندهای محکم کانون خانوادگی تعلق دارند و جذب محیط گرم و صمیمانه‌ی خانواده‌ی خویشند از بسیاری از آفتها درامان می‌مانند.

رابطه‌ی صمیمانه با نوجوانان

همانگونه که گفتیم برقراری پیوند روحی و عاطفی عمیق بین والدین و فرزندان از اهمیتی خاص برخوردار است. این پیوند سبب می‌شود که بسیاری از نیازهای روحی فرزندان در محیط خانواده برآورده شود و از این بابت دچار کمبود نشوند.

نتیجه‌گیری:

اندازه گیری جامعه و نمونه کل دانش آموزان دبیرستان شهید رجایی در شیفت صبح

ما از این پروژه نتیجه گرفتیم که دانش‌آموزان می‌خواهند والدین و فرزندان حقوق یکدیگر را رعایت کنند و با یکدیگر روابط صمیمانه برقرار کنند.

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات آماری

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =