قاچاق جنسی زنان – قاچاق جنسی زنان از کشورهای اروپای شرقی و مرکزی – پرشین مقاله

 قاچاق جنسی زنان

از زمان فروپاشی دیوار برلین، زنان و دختران از اروپای شرقی و مرکزی جهت فاحشگی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا قاچاق می‌شدند. این مقاله پاسخ جامعه بین‌المللی نسبت به مسئله قاچاق جنسی را بررسی می‌کند. این مسئله دغدغه خاطری را برای اتحادیه اروپا نیز ایجاد کرده است.

مطلب قاچاق جنسی زنان از کشورهای اروپای شرقی و مرکزی مشتمل ۳۰ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

پایان نامه دانشجویی

فهرست مطالب

فهرست مطالب… ۱

چکیده: ۲

قاچاق جنسی در قالب بزه دیده محوری و زن محوری.. ۸

پیشنهادات سیاستگذاری در خصوص پاسخهای بزه دیده محور و زن محور نسبت به قاچاق جنسی : ۱۸

زندگینامه نویسنده : ۲۸

مقاله قاچاق جنسی زنان از کشورهای اروپای شرقی و مرکزی در پرشین مقاله موجود می باشدبرای خرید و دانلود آن می توانید اقدام کنید.

خلاصه ای کوتاه از مقاله قاچاق جنسی زنان از کشورهای اروپای شرقی و مرکزی را در زیر می توانید ببینید.

چکیده:

 قاچاق جنسی زنان از زمان فروپاشی دیوار برلین، زنان و دختران از اروپای شرقی و مرکزی جهت فاحشگی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا قاچاق می‌شدند. این مقاله پاسخ جامعه بین‌المللی نسبت به مسئله قاچاق جنسی را بررسی می‌کند. این مسئله دغدغه خاطری را برای اتحادیه اروپا نیز ایجاد کرده است.

قاچاق جنسی در قالب بزه دیده محوری و زن محوری

برنامه اتحادیه اروپا تحت عنوان برنامه دافن به منظور جلب توجه و مبارزه با خشونت علیه زنان طرح‌ریزی شد و مشتمل بر برخی طرحها علیه قاچاق جنسی بود. با این وجود مرکز ثقل واکنشهای عملی و سیاسی اتحادیه اروپا نسبت به قاچاق جنسی در چهارچوب تمرکز و کنترل مهاجرت غیر قانونی و جرائم سازمان یافته قرار گرفت. قاچاق جنسی زنان

پیشنهادات سیاستگذاری در خصوص پاسخهای بزه دیده محور و زن محور نسبت به قاچاق جنسی :

 قاچاق جنسی زنان جهت دستیابی به پاسخهای صحیح نسبت به قاچاق جنسی به طوریکه توجه لازم به حقوق و نیازهای زنان موضوع قاچاق به عنوان بزه‌دیدگان این جرم معطوف گردد، در کنار هدف دولت جهت نیل به تعقیب موفقیت‌آمیز قاچاقچیان، ملاحظات بایستی در دو جنبه و همراه با اقدامات عملی صورت گیرد:

زندگینامه نویسنده :

خانم دکتر جوگودی از محققینی است که در اداره سازمان محلل متحد در وین در بخش مربوط به جرائم مشغول به تحقیق می باشد. ایشان همچنین در دانشگاه لیدز در انگلستان در مرکز مطالعات عدالت کیفری مشغول به فعالیت می باشد. وی کتابی را تحت عنوان یکپارچه سازی دورنمای بزه دیده در عدالت کیفری منتشر نموده است

نظرات بسته شده است.