طرح عملکردو اجرای سیستم شخم زنی

دورنمای بسط و گسترش دستگاه شخم زنی کشاورزی دو چرخ ، ارزیابی وسیر تکاملی اش به یک دستگاه تجارتی و بازرگانی ، ارائه شده است . جزئیات چهارچوب اصلی ، انتقال ، آلات و افزار متعلقه و اتصالات و سیستم های کنترل این وسیله نقلیه ، مورد بحث و بررسی قرار گرفته شده اند و اجرای آن نیز مورد بررسی قرار گرفته شده است .

این تحقیق دانشجویی طرح عملکردو اجرای سیستم شخم زنی مشتمل بر۳۵صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

فهرست مطالب

چکیده. ۲

۱ – مقدمه. ۳

۱-۱ – تعریف سیستم گنتری ( ماشین شخم زنی ) ۳

۱-۲ – تحقیقات علمی جهانی دستگاه شخم زنی ( گنتری ) ۳

۱-۳ – اهداف.. ۸

۲- ترسیم ساختمان / ساختار ، و توسعه نخستین نمونه های وسایل نقلیه. ۸

۲-۱- طرح چارچوب.. ۸

۲-۲- انتقالات نیرو و نظارت ها : ۱۱

۲-۳- پیوستگی ابزارهای پیوندی ( به هم مرتبط ) : ۱۳

۲-۵- دروگرهای غله و حبوبات.. ۱۶

۳- مراحل برآورد / ارزیابی : ۱۸

۴- آماده سازی ماشین شخم زنی اولیه. ۲۳

۴-۱-خصوصیات وسیله نقلیه. ۲۳

۴-۲- واکنش های خاک… ۲۶

۴-۳- واکنش های محصول : ۲۸

۵- توسعه ساخت ماشین های تجاری شخم زنی : ۳۰

۶ – گفتگو. ۳۲

۶-۱- جنبه های طرح و اجرای وسیله نقلیه. ۳۲

۶-۲- واکنشهای ( متقابل ) خاک و محصول.. ۳۴

۷ – نتایج..۳۵

[su_note note_color=”#e2f9e2″ text_color=”#212623″]

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

[/su_note]

.

خلاصه ای کوتاه از مقاله طرح عملکردو اجرای سیستم شخم زنی را در زیر می توانید ببینید.

تعریف سیستم گنتری ( ماشینطرح عملکردو اجرای سیستم شخم زنی شخم زنی )

شاید یکی از ساده ترین تعاریف این دستگاه ، تعریفی است که توسط تیلر ، در مقاله ای که در سال ۱۹۹۱ ، نوشته است ، یعنی “ یک چارچوب حمایتی / پایه ای / تکیه گاه در هر کار انتهایی / خاتمه کار ، بطوریکه یک فاصله در آن تعبیه شده باشد ” ، شده است .

طرح چارچوب

اولین وسیله ای که در سال ۱۹۷۵ ساخته شد یک طرح پل مانند پایه دار ، با برشی چارگوش و ۱۲ متر ، که شکافی بین یک چرخ و چرخ دیگر در هر طرف سر آن داشت ، بود . این دستگاه ،‌ مخصوصاً‌ برای تامین پایداری اش در زمان دانه افشاندن ، کود دادن ، دقت دور تطبیقی ، و به حداقل رساندن عبور و مرور / حرکت چرخ روی یک محیط حاصلخیز ارزیابی شده بود .

انتقالات نیرو و نظارت ها

هم نخستین نمونه ها و هم نمونه های دوم ، یک انتقال واکنشی تجاری داشت که در پمپ ها ، تلمبه ها و موتورهای مستقل و جداگانه ، برای هر یک از دو چرخ متحرک ، بکار رفت . به این طریق ، راندن و حرکت دادن این دستگاهها ، با سرعت تفاضلی چرخ ، وقتی که ماشین در حال حرکت  و عملکرد در یک زاویه راست ، با همان ظرفیت

دروگرهای غله و حبوبات

توسعه سیستم برداشت محصول ، با انجام یک سری آزمایشات رضایت بخش با دستگاه های شخم زنی ، طی یک دوره ۵ ساله ، به طول انجامید . در آغاز ، برای به حداقل رساندن اندازه ، وزن و پیچیدگی تجهیزات ، نیاز به نصب ریلهایی با اتصالات ۳ نقطه ای / ۳ طرفه بود .

واکنش های خاک

نتایج ذکر شده در مقالات اخیر ، توسط “ چامن ” و دیگران ، نشان داد که در مقایسه با شکل قراردادی ، انرژی زراعی زمین کشت کاری شده ، همه تا حدود ۵۰ درصد در یک نظام تراکم صفر ، کاهش یافتند . نتایج تازه تر از زمین های آزمایشی ، به نشان دادن کاهش سرتاسری زمینه در نیاز انرژی در طی تمهید محل رشد و نمو ، انجامید ولی ذخایر زمینی در کشت اولیه ، همیشه دائمی و پایدار نیستند .

جنبه های طرح و اجرای وسیله نقلیه

ماشین های دو چرخ متحرک شخم زنی ، با چرخ های ثابت ، یک ضریب عالی نسبت به ماشین های ۴ چرخ متحرک ، در کنترل و متحرک بودنشان ، دارند . با ماشین های شخم زنی ۴ چرخ ، که فاقد سیستم کنترل کننده اند ، فقط جنبه نمایشی دارند ، در صورتی که در ماشین های شخم زنی دو چرخ ، امکان تمایل و خم شدگی را دارند .

نتایج

طرح عملکردو اجرای سیستم شخم زنی

مهندسی ماشین آلات شخم زنی ، به عنوان تمایز / فرق از تراکتور ها ، با اختلاف بنایی ، در مورد ابعادشان و تأثیری که این ها بر ساختار ها و عملکردهای دیگر دارند ، بحث شده است . سالها استفاده از این وسیله نقلیه ، هم برای تحقیق و هم قسمتی از محصول سیستم مکانیزه قابل کشت کاری ، نشان داده است که هیچ مانع اصلی برای استفاده از این ماشین ها به عنوان جایگزین برای تراکتورهای موجود است که وجود ندارد.

[su_note note_color=”#e2f9e2″ text_color=”#212623″]

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

[/su_note]

.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.