طرح عملکردو اجرای سیستم شخم زنی

دورنمای بسط و گسترش دستگاه شخم زنی کشاورزی دو چرخ ، ارزیابی وسیر تکاملی اش به یک دستگاه تجارتی و بازرگانی ، ارائه شده است . جزئیات چهارچوب اصلی ، انتقال ، آلات و افزار متعلقه و اتصالات و سیستم های کنترل این وسیله نقلیه ، مورد بحث و بررسی قرار گرفته شده اند و اجرای آن نیز مورد بررسی قرار گرفته شده است .

این تحقیق دانشجویی طرح عملکردو اجرای سیستم شخم زنی مشتمل بر۳۵صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

مقالات رشته زمین شناسی

فهرست مطالب

چکیده. ۲

۱ – مقدمه. ۳

۱-۱ – تعریف سیستم گنتری ( ماشین شخم زنی ) ۳

۱-۲ – تحقیقات علمی جهانی دستگاه شخم زنی ( گنتری ) ۳

۱-۳ – اهداف.. ۸

۲- ترسیم ساختمان / ساختار ، و توسعه نخستین نمونه های وسایل نقلیه. ۸

۲-۱- طرح چارچوب.. ۸

۲-۲- انتقالات نیرو و نظارت ها : ۱۱

۲-۳- پیوستگی ابزارهای پیوندی ( به هم مرتبط ) : ۱۳

۲-۵- دروگرهای غله و حبوبات.. ۱۶

۳- مراحل برآورد / ارزیابی : ۱۸

۴- آماده سازی ماشین شخم زنی اولیه. ۲۳

۴-۱-خصوصیات وسیله نقلیه. ۲۳

۴-۲- واکنش های خاک… ۲۶

۴-۳- واکنش های محصول : ۲۸

۵- توسعه ساخت ماشین های تجاری شخم زنی : ۳۰

۶ – گفتگو. ۳۲

۶-۱- جنبه های طرح و اجرای وسیله نقلیه. ۳۲

۶-۲- واکنشهای ( متقابل ) خاک و محصول.. ۳۴

۷ – نتایج..۳۵

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته زمین شناسی

.

خلاصه ای کوتاه از مقاله طرح عملکردو اجرای سیستم شخم زنی را در زیر می توانید ببینید.

تعریف سیستم گنتری ( ماشینطرح عملکردو اجرای سیستم شخم زنی شخم زنی )

شاید یکی از ساده ترین تعاریف این دستگاه ، تعریفی است که توسط تیلر ، در مقاله ای که در سال ۱۹۹۱ ، نوشته است ، یعنی “ یک چارچوب حمایتی / پایه ای / تکیه گاه در هر کار انتهایی / خاتمه کار ، بطوریکه یک فاصله در آن تعبیه شده باشد ” ، شده است .

طرح چارچوب

اولین وسیله ای که در سال ۱۹۷۵ ساخته شد یک طرح پل مانند پایه دار ، با برشی چارگوش و ۱۲ متر ، که شکافی بین یک چرخ و چرخ دیگر در هر طرف سر آن داشت ، بود . این دستگاه ،‌ مخصوصاً‌ برای تامین پایداری اش در زمان دانه افشاندن ، کود دادن ، دقت دور تطبیقی ، و به حداقل رساندن عبور و مرور / حرکت چرخ روی یک محیط حاصلخیز ارزیابی شده بود .

انتقالات نیرو و نظارت ها

هم نخستین نمونه ها و هم نمونه های دوم ، یک انتقال واکنشی تجاری داشت که در پمپ ها ، تلمبه ها و موتورهای مستقل و جداگانه ، برای هر یک از دو چرخ متحرک ، بکار رفت . به این طریق ، راندن و حرکت دادن این دستگاهها ، با سرعت تفاضلی چرخ ، وقتی که ماشین در حال حرکت  و عملکرد در یک زاویه راست ، با همان ظرفیت

دروگرهای غله و حبوبات

توسعه سیستم برداشت محصول ، با انجام یک سری آزمایشات رضایت بخش با دستگاه های شخم زنی ، طی یک دوره ۵ ساله ، به طول انجامید . در آغاز ، برای به حداقل رساندن اندازه ، وزن و پیچیدگی تجهیزات ، نیاز به نصب ریلهایی با اتصالات ۳ نقطه ای / ۳ طرفه بود .

واکنش های خاک

نتایج ذکر شده در مقالات اخیر ، توسط “ چامن ” و دیگران ، نشان داد که در مقایسه با شکل قراردادی ، انرژی زراعی زمین کشت کاری شده ، همه تا حدود ۵۰ درصد در یک نظام تراکم صفر ، کاهش یافتند . نتایج تازه تر از زمین های آزمایشی ، به نشان دادن کاهش سرتاسری زمینه در نیاز انرژی در طی تمهید محل رشد و نمو ، انجامید ولی ذخایر زمینی در کشت اولیه ، همیشه دائمی و پایدار نیستند .

جنبه های طرح و اجرای وسیله نقلیه

ماشین های دو چرخ متحرک شخم زنی ، با چرخ های ثابت ، یک ضریب عالی نسبت به ماشین های ۴ چرخ متحرک ، در کنترل و متحرک بودنشان ، دارند . با ماشین های شخم زنی ۴ چرخ ، که فاقد سیستم کنترل کننده اند ، فقط جنبه نمایشی دارند ، در صورتی که در ماشین های شخم زنی دو چرخ ، امکان تمایل و خم شدگی را دارند .

نتایج

طرح عملکردو اجرای سیستم شخم زنی

مهندسی ماشین آلات شخم زنی ، به عنوان تمایز / فرق از تراکتور ها ، با اختلاف بنایی ، در مورد ابعادشان و تأثیری که این ها بر ساختار ها و عملکردهای دیگر دارند ، بحث شده است . سالها استفاده از این وسیله نقلیه ، هم برای تحقیق و هم قسمتی از محصول سیستم مکانیزه قابل کشت کاری ، نشان داده است که هیچ مانع اصلی برای استفاده از این ماشین ها به عنوان جایگزین برای تراکتورهای موجود است که وجود ندارد.

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته زمین شناسی

.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + یک =