مقالات رشته زمین شناسی

طراحی یک سیستم جامع و کامل برای ویژگیهای خاک اشباع نشده

منحنی ویژگی‌های آب و خاک (swcc) عملکرد خاک در ارتباط به محتوای آبی در خاک برای مکیدن خاک است بسیاری از ویژگیهای خاک می‌توانند با محتوای آبی در برابر روابط مکشی خاک ارتباط داشته باشند. رسانایی هیدرولیک قدرت لایه‌های تعرق مواد شیمیایی، جذب مواد شیمیایی، محتوای آب غیر مجهز، گرمای خاص رسانایی حرارتی و تغییرات حجمی همراه عملکرد منحنی هستند.

این تحقیق دانشجویی طراحی یک سیستم جامع و کامل برای ویژگیهای خاک اشباع نشده مشتمل بر۱۷صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

مقالات رشته زمین شناسی

فهرست مطالب

چکیده مطالب… ۱

مقدمه. ۱

تعریف مشخص…. ۲

منحنی ویژگی‌های آب به خاک (swcc). 3

پیش بینی ویژگی‌های خاک غیر اشباع بر اساس swcc. 5

جمع آوری اطلاعات: ۵

تحقیق در نوشته‌های حاضر: ۶

مطالعه فرآیند‌های مدل سازی کامپیوتر موجود: ۷

باز نمایی اطلاعات: ۸

خلاصه: ۱۲

ملاحظات استنتاجی: ۱۴

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته زمین شناسی

.

خلاصه ای کوتاه از مقاله طراحی یک سیستم جامع و کامل برای ویژگیهای خاک اشباع نشده را در زیر می توانید ببینید.

مقدمه

نظر به هدایت کننده رفتار خاک اشباع نشده چندین سال در دسترس بوده و فشار داده شده که منحنی ویژگی آب وخاک، ارتباط اصلی در توصیف رفتار خاک اشباع نشده است. تحقیقات نشان داده‌اند که ارتباطات تجربی برای توصیف عملیات مربوط به این منحنی استفاده می‌شوند.

تعریف مشخص

مکانیک خاک کلاسیک روی انواع مختلف خاک تکیه دارد، کتب این انواع خاک را به صورت کاملا خشک یا در شرایط کاملا اشباع شده بررسی کردند. اخیرا نشان داده شده که باید به خاک‌هایی توجه کرد که در رسته‌ها و طبقه بندی‌های مشترک نیستند.

پیش بینی ویژگی‌های خاک غیر اشباع بر اساس swcc

بررسی‌های آزمایشگاهی نشان داده که ارتباط بین منحنی و ؟ غیر اشباع خاک وجود دارد برای تاکید این قسمت رو نوشتاری برای تعیین روش‌های پیش بینی انجام شده است تحقیقات زیادی در پیش بینی ویژگی‌های خاک غیر اشباع انجام شده است پیش بینی ای هماهنگ با مستقیم، بر اساس معیارهای زیر انتخاب شده است، اول روش پیش بینی باید دارای اساس نظر درستی باشد.

جمع آوری اطلاعات

مهمترین فرآنید در سیستم‌های مبتنی بر اطلاعات، جمع آوری اطلاعات، است چگونگی و محل جمع آوری اطلاعات ارزش سیستم را تعیین می‌کند. اطلاعات مورد استفاده در این مقاله از سه منبع جمع آوری شده‌اند با متخصصین خاکهای اشباع نشده جهت بدست آوردن روشهای معمول در این زمینه مصاحبه شدند.

خلاصه

طراحی یک سیستم جامع و کامل برای ویژگیهای خاک اشباع نشده

تئوری حمایت کننده رفتاری خاک اشباع نشده برای چندین سال است که وجود دارد و نشان داده است که منحنی خواص خاک – آب رابطه مرکزی توصیف کننده چگونگی رفتار خاک در حالت‌های اشباع نشده است.

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته زمین شناسی

.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =