سیستم اینترنتی نظر سنجی

در دنیای امروزی نظر سنجی درباره سطح کیفیت محصولات، سرویسها و خدمات ارائه شده فن آوری بسیار مفیدی می باشد که ازمزایای ذیل برخوردار می باشد:

  • نظرسنجی تصویر دقیقی ازواقعیتهای مربوط به محصول یا سرویس ارائه شده یه مشتری و تیم مدیریت می باشد
  • نظرسنجی ارتباط قوی بین مشتریان، تیم مدیریت و مسئولان مربوطه ایجاد میکند

این تحقیق دانشجویی سیستم اینترنتی نظر سنجی مشتمل بر  ۱۲۶صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

روش تحقیق

فهرست مطالب

چکیده. . ۲

شرح پروژه. . ۳

۱-  بخشهای قابل دسترسی توسط تکنسین. . ۵

۱-۱ –  ورود به سیستم. . ۵

۱-۲-  ایجاد کاربر جدید. . ۶

۱-۳-  حذف کاربرها ۸

۱-۴-  ایجاد نظرسنجی جدید. . ۱۰

۱-۵- اضافه نمودن جوابهای مرتبط به نظرسنجی.. .. ۱۲

۱-۶- تغییرات در نظر سنجی.. .. ۱۴

۱-۶-۱- غیر فعال نمودن نظرسنجی.. .. ۱۵

۱-۶-۲-  حذف کردن نظرسنجی.. .. ۱۶

۱-۷-  حذف کردن جوابهای نظرسنجی.. .. ۱۶

۲-  بخشهای قابل دسترسی توسط کاربر. . ۱۷

۲-۱-  ورود به سیستم. . ۱۷

۲-۲- نحوه استفاده از نظرسنجی.. .. ۱۹

۳-  ساختار پایگاه داده ها ۲۲

۳-۱- جدول Survey. . 22

۳-۲- جدول Options. . 23

۳-۳-  جدول Answers. . 24

۳-۴-  جدول کاربرها ۲۵

۳-۵-  ارتباط بین جداول. . ۲۷

۴-   Data flow Diagram.. .. 28

۴- ۱- کاربر. . ۲۸

۴-۲- تکنسین ۲۹

کد برنامه.. ۳۳

Abstract.. ۱۱۴

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

روش تحقیق

.

خلاصه ای کوتاه از مقاله سیستم اینترنتی نظر سنجی را در زیر می توانید ببینید.

چکیده

در دنیای امروزی نظر سنجی درباره سطح کیفیت محصولات، سرویسها و خدمات ارائه شده فن آوری بسیار مفیدی می باشد که ازمزایای ذیل برخوردار می باشد:

  • نظرسنجی تصویر دقیقی ازواقعیتهای مربوط به محصول یا سرویس ارائه شده یه مشتری و تیم مدیریت می باشد
  • نظرسنجی ارتباط قوی بین مشتریان، تیم مدیریت و مسئولان مربوطه ایجاد میکند
  • نظرسنجی کمک به پیدا کردن مشکلات و ضعفهای موجود در محصول یا سرویس ارائه شده می کند

شرح پروژه

رفع مشکلات فنی با استفاده از نظرسنجی از مشتریان از جمله سرویسهایی است که سازمانها میتوانند به مشتریان خود ارائه کنند. انجام دستی این کار معمولاً با مشکلاتی از قبیل تأخیر در انجام و کاغذ بازی های زیاد همراه است. در ای سیستم یک راه حل نرم افزاری برای خودکارسازی و ساختارمند کردن فرآیند نظرسنجی از مشتریان ایجاد شده است. این سیستم سرویس اینترنتی برای ارتباط مشتریان با سیستم مورد نظر راارائه می کند.

بخشهای قابل دسترسی توسط تکنسین

    • ورود به سیستم

تکنسین سیستم برای ورود به سیستم و آگاهی از وضعیت نظرسنجیها باید وارد سیستم شود. تکنسین می توانند کلمه کاربری و رمزعبوری که به او تخصص یافته است را وارد کنند.  اگر هویت او تایید نشود، با اعلام پیغام مناسب، از تکنسین خواسته می شود که مجددا اقدام به ورود به سیستم کند.

ایجاد کاربر جدید

امکان ایجاد و یا تغییر رمزعبور برای کاربر جدید یا موجود در این سیستم پیش بینی شده است. تکنسین سیستم میتواند با کلیک کردن بر روی لینک “ایجاد کاربر جدید”(شکل ۲) کاربر جدیدی به سیستم اضافه و سپس اطلاعات ایشان را از طریق ایمیل ارسال نماید.

ایجاد نظرسنجی جدید

تکنسین با کلیک کردن بر روی لینک “ایجاد نظر سنجی جدید”(شکل ۵) راهنمایی به صفحه بعد می شود که در آن صفحه تکنسین میتواند نظر سنجی جدیدی را ایجاد و یا تغییر دهد .(شکل۶) همانگونه که درشکل ۷ نمایش داده شده است تکنسین میتواند  اطلاعات مربوط به نظرسنجی جدید را که شامل نام نظرسنجی، سوالات نظرسنجی، زمان شروع و خاتمه و همچنین وضعیت از نظر فعال یا غیر فعال بودن نظرسنجی را انتخاب کند . و یا میتواند موضوع سئوال خود را در  Text box هایی که برای او به نمایش در می آید

اضافه نمودن جوابهای مرتبوط به نظرسنجی

بعد از ذخیره نمودن اطلاعات مربوط به نظرسنجی، قسمت دوم فرم “اضافه نمودن جوابها” نمایش داده می شود(شکل ۸).

در این قسمت با کلیک کردن بر روی لینک “اضافه نمودن جوابها” تکنسین میتواند هر تعداد جواب که در نظر دارد به نظر سنجی ایجاد شده تخصیص بدهد. که این سوالات می توانند دارای توضیحات بیشتر نیز باشند که برای هرکدام از جوابها یک Text box  مجزا در نظر گرفته شده است .

تغییرات در نظر سنجی

کلیک کردن بر روی لینک “تغییرات>>  Admin” تکنسین را به صفحه  اصلی نظرسنجی (شکل ۱۰)هدایت میکند و در این صفحه او میتواند نظرسنجی جدید ایجاد شده را مشاهده یا تغییرات بیشتری اعمال کند، مانند تغییر دراطلاعات مربوط به نظرسنجی و یا تغییر در زمان نظرسنجی و هچنین در فعال بودن یا غیر فعال نمودن آن اعمال نظر کند .

غیر فعال نمودن نظرسنجی

در این فرم تغییر دادن وضعییت نظرسنجی از فعال بودن به غیر فعال بودن باعث میشود که مشتریان دیگر قادر به مشاهده نظرسنجی نباشند. این تغییر یک علامت X در کنار نام این نظرسنجی در لیست نظرسنجیها می گذارد (شکل۱۱). در صورت نیاز تکنسین میتواند این نظرسنجی را مجددا فعال کند.

  • حذف کردن نظرسنجی

در شکل ۱۲ تکنسین در صورت نیاز میتواند با کلیک کردن بر روی علامت  نظر سنجی مربوطه را حذف کند.

بخشهای قابل دسترسی توسط کاربر

ورود به سیستم

مشتریان برای ورود به سیستم باید به نحوی هویتشان تایید شود. آنها می توانند کلمه کاربری و رمزعبوری که به آنهااختصاص داده شده را وارد کنند و اگر هویت آنها تایید نشود، با اعلام پیغام مناسب، از مشتری خواسته می شود که مجددا اقدام به ورود به سیستم کند. درصورت تایید هویت، مشتری به صفحه دیگری راهنمایی می شود که در آن می تواند لیستی از نظر سنجی های فعال را مشاهده کند.

نحوه استفاده از نظرسنجی

سیستم اینترنتی نظرسنجی

کاربر با کلیک کردن بر روی هرکدام از نظرسنجیهای فعال می تواند جواب خود را از میان جوابها انتخاب و ارسال نماید. این جواب به همراه IP Address   کاربر در پایگاه داده ها ذخیره میشود. کاربر میتواند یکبار در نظرسنجی شرکت نماید. این validation   بر اساس IP Address  ذخیره شده انجام میگیرد ودر پیغامی این موضمع و جواب به ایشان نشان داده میشود.که اگر برای اولین بار در این سری نظر سنجی شرکت کرده است بعد ارسال نظر خود با پیغامی مبنی بر تشکر از شرکت ایشان و ذخیره شدن آن در پایگاه داده با موفقیت روبرو میشود ولی اگر برای بار بار دوم بخواهد در یک نظر سنجی شرکت نمایید

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

روش تحقیق

.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =