به عنوان یک بازپرس ممکن است که از شما بخواهند تا یک مورد تجاوز جنسی را که در MCM ذکر شده بازرسی کنید. همچنین ممکن است فعالیت‌های جنسی را که شامل موارد ذکر شده در UCMJ هستند را بدلایل امنیتی و یا خطر بی اعتباری ارتش موردبازجویی قرار دهید. این امکان وجود دارد که بازپرسی شما منجر به رسیدگی در دادگاه عالی شود. در همه موارد باید بازپرسی و بازجویی کاملی به عمل آورید.

مطلب جرائم جنسی مشتمل۴۴صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

فهرست مطالب

جرائم جنسی.. ۲

مظنون. ۳

انواع مختلف اقدامات و تجاوزات… ۴

لواط.. ۷

بررسی و تحقیق در مورد جرائم جنسی.. ۹

تهیه مدارک از قربانی‌ها ۱۴

تهیه مدارک از افراد مظنون. ۱۸

قربانی‌ها ۱۹

افراد مظنون. ۲۰

پرداختن به صحنه ارتکاب جرم. ۲۰

بازجویی از قربانی.. ۲۱

بزرگسالان. ۲۴

اطلاعات لازم برای تحقیق در مورد تجاوز جنسی.. ۲۶

کودکان. ۳۰

تعیین و تشخیص وجود رضایت… ۳۷

بررسی سرنخ‌ها ۴۰

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته حقوق

خلاصه ای کوتاه از مقاله جرائم جنسی را در زیر می توانید ببینید.

جرائم جنسی

به عنوان یک بازپرس ممکن است که از شما بخواهند تا یک مورد تجاوز جنسی را که در MCM ذکر شده بازرسی کنید. همچنین ممکن است فعالیت‌های جنسی را که شامل موارد ذکر شده در UCMJ هستند را بدلایل امنیتی و یا خطر بی اعتباری ارتش موردبازجویی قرار دهید. این امکان وجود دارد که بازپرسی شما منجر به رسیدگی در دادگاه عالی شود. در همه موارد باید بازپرسی و بازجویی کاملی به عمل آورید.

مظنون

– بررسی صحنه جنایت

– مصاحبه با قربانی

– مصاحبه با بزرگسالان

– مصاحبه با بچه‌ها

هر حمله جنسی با دیگری متفاوت است وقتی که به صحنه جرم وارد شدید، ارزیابی روحی و روانی و سنجش حالت جسمانی قربانی با شما است این عمل به شما کمک می‌کند تا فعالیت‌ها وک ارها را تنظیم کند شاید به استثنای قتل،  تجاوز جدی‌ترین جرم محسوب می‌شود

انواع مختلف اقدامات و تجاوزات

خودفروشی، زنا، فحشا، جاکشی

اعمال ذکر شده با قانون UCMJ مغایرت دارد. هنگامی که یک نفر خودفروشی می‌کند یا با قصد و نیت خلاف قانون به نفر دیگری توصیه می‌کند که به تجاوز جنسی دست بزند، مرتکب جرایمی مطابق با ماده ۱۳۴ قانون UCMJ شده است.  مهم نیست که خودفروشی یا توصیه به انجام اینکار جامه عمل به خود بپوشد.

لواط

همخوابی با دختر بچه‌ها و لواط، خلاف قانون UCMJ هستند. همخوابی با دختر بچه عملی است جنسی بین یک مرد و یک زن که در آن زن، زیر ۱۶ سال دارد و زن و مرد با یکدیگر ازدواج نکرده‌اند. هر دخولی کافی است تا جرم کامل گردد:

بررسی و تحقیق در مورد جرائم جنسی

هنگامی که برای تحقیق در مورد یک تجاوز جنسی فراخوانده شدید، زمان، تاریخ و شخصی را که به شما خبر داده یادداشت کنید. شرایط آب و هوایی و هر اطلاعات دیگری که ممکن است به دستگیری متجاوز کمک کند را ثبت کنید. برای ثبت این موارد فقط چند دقیقه لازم دارید زمانی را که به محل وارد می‌شوید ثبت کنید.

تهیه مدارک از قربانی‌ها

بدن قربانی، صحنه وقوع جرم می باشد که می تواند مدارکی را ارائه دهد. از این مدارک، پزشک آزمایشگاه می تواند شهادت کارشناسی ارائه دهد.

تهیه مدارک از افراد مظنون

 از افراد مظنون آزمایش بعمل آورید تا ساییدگی، خراشیدگی، کوفتگی و زخم‌های احتمالی پیدا شوند. این آثار ممکن است  در اثر جدال و درگیری با قربانی یا در اثر وارد آوردن زور در هنگام عمل جنسی، بوجود آمده باشند. از تمام بدن مظنون باید آزمایش بعمل آید و از مو، مدفوع، خون، منی، ترشحات آلات جنسی و مواد دیگر نمونه تهیه شود تا با نمونه‌های بدست آمده از قربانی یا از محل وقوع تجاوز در آزمایشگاه، مقایسه و بررسی گردید.

افراد مظنون

قسمت‌هایی از بدن مظنون که شامل قانون UCMJ می‌شوند و بصورت معمولی قابل رویت می‌باشد. بدون اجازه کتبی فرد مظنون می‌تواند مورد عکس‌برداری قرار گیرند اگر مسوول پرونده تشخیص دهد که تجاوزی صورت گرفته در آن صورت می‌تواند فرمان دهد از فرد مظنون و بدون اجازه وی عکس تهیه کنید.

پرداختن به صحنه ارتکاب جرم

همزمان با معاینه و درمان قربانی به صحنه ارتکاب جرم بپردازید از محل عکس برداری کرده و مدارک و شواهد را جمع آوری کنید. علاوه بر روال معمول بررسی صحنه جرم، لباس‌های قربانی و افراد مظنون احتمالی را نیز جمع آوری و ضبط کنید.

بازجویی از قربانی

بازجویی از قربانی تجاوز جنسی کار زیادی می برد این به این دلیل است که شما باید از کسی که اصلاً دوست ندارد لحظات حمله را بخاطر بیاورد، اطلاعات بدست آورید. اگر از روش درست و مودبانه استفاده نکنید. مصاحبه با شکست روبرو می‌شود از همه مهمتر اینکه قربانی ممکن است که رنج بکشد.

اطلاعات لازم برای تحقیق در مورد تجاوز جنسی

قربانی روز قبل یا بعد از ظهر قبل از تجاوز چه می کرده؟

قربانی قبل از تجاوز با چه کسی بوده؟

آیا قربانی مشروب مصرف کرده بود؟

تعیین و تشخیص وجود رضایت

سنهر چه که باشد، اگر در قضیه تجاوز جنسی،  رضایت قربانی مورد شک است، بدنبال این جواب باشید که آیا قربانی خودش طرف مقابل را تشویق به این کار کرده و از این کار رضایت داشته یا از خود مقاومت نشان داده است.

بررسی سرنخ‌ها

به هنگام بررسی سر نخ‌ها به خاطر بسپارید که جرائم جنسی، یک نوع مختلف ندارند. هر کسی می تواند به آزار جنسی بپردازد. به فکر غیر معمولی ها باشید. هر کسی که شانس ارتکاب جرم را داشته باشد می تواند مظنون باشد و ارتباطی با اعتباربالا، گذشته بی‌بند وبار، و کلاس بالای زندگی ندارد.

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته حقوق

 

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =