بافت برداری عضلانی زیر پوستی

از هر عضله ای می‌توان نمونه‌برداری کرد ولی به منظور جلوگیری از تنوع در عضلات و قسمتهای مختلف از یک عضله خاص مورد نیاز است عضله glvteal و میانی معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرد. محدوده ۵/۲ cm۲ از پوست جدا می‌شود تراشیده شده و برای روند استریل آماده می‌شود.

مطلب بافت برداری عضلانی زیر پوستی  مشتمل ۶۱ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

مقالات رشته پزشکی

فهرست

بافت برداری عضلانی زیر پوستی. ۲

آماده سازی نمونه : ۳

نتایج. ۳

سیتگرافی. ۵

تحلیل حرکت غیرتهاجمی noninvasive. 9

تحلیل بیومکانیکی. ۱۰

سینماتوگرافی و ویدئوگرافی با سرعت بالا. ۱۱

درون بینی مفصل. ۱۴

بافت برداری استخوانی. ۱۴

تکنیک‌های تصویربرداری جدید ۱۷

دستگاه گردش خون. ۱۸

آشکار سازی بیماری.. ۱۸

آزمایش فیزیکی عمومی. ۱۹

حالت ایستادن. ۲۰

شرایط فیزیکی. ۲۰

پریدن زیر گلو. ۲۰

ضربان قلبی: ۲۲

نبض شریان (سرخرگ) ۲۲

زمان پرکردن مجدد مویرگ.. ۲۴

صداهای قلب طبیعی. ۲۴

صداهای کم وابسته و آسیب شناسی. ۲۹

صداهای اصطکاکی یا مالش قلب.. ۳۰

صداهای ریه. ۳۱

ارزیابی قلب هنگام تمرین. ۳۱

ارزیابی سرعت قلب در میدان. ۳۲

الکتروکاردیوگرافی کلدمتریک. ۳۳

تحلیل قلب (غشاء‌ بیرونی) ۳۴

الکتروکاردیوگرافی. ۳۷

ارزیابی الکتروکاردیوگرام ۳۹

الکتروکاردیوگرافی چنینی. ۴۳

فونوکاردیوگرافی. ۴۵

اکوکاردیوگرافی. ۴۵

اکوکاردیوگرافی حالت M… 46

اکوکاردیوگرافی دو بعدی.. ۴۷

اکوکاردیوگرافی دوپلر امواج متوالی. ۵۰

اکوکاردیوگرافی دوپلر جریان رنگ… ۵۱

رادیوگرافی. ۵۳

آنژیو گرافی. ۵۴

سینتگرافی یا آنژیوکاردیوگرافی هسته‌ای.. ۵۵

ثبت فشار خون. ۵۶

فشار بطنی. ۵۶

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته پزشکی

خلاصه ای کوتاه از مقاله بافت برداری عضلانی زیر پوستی  را در زیر می توانید ببینید.

آماده سازی نمونه :

سپس نمونه‌ها را برای hixtochemical آماده می‌کننند حتی برای biochemical و مطالعات فراساختاری نمونه‌‌های hixtochemica به شکل قسمتی متقاطع و یخ زده داخل نیتروژن مایع قرار می‌گیرد.

تحلیل بیومکانیکی

نیروهای خلق شده در برخورد سم- زمین نیروهایی که به هنگام برخورد سم با زمین خلق می‌شود نیروی عکس العمل زیمن (GRF) به وسیله صفحات نیرو، نعل‌ها، زین بر ساسا ابزار در دسترس قابل محاسبه خودهد بود.

سینماتوگرافی و ویدئوگرافی با سرعت بالا

سینماتوپوگرافی و ویدئوگرافی سرعت بالا با کمک بسیاری به بررسی متغیرهای حرکتی یورتمه رفتن توسط ثبت وقایع تحلیلی می‌کند سینماتوگرافی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و مزایا و معایب آن یک عامل ثبت است.

بافت برداری استخوانی

گرچه استخوان اسفنجی معمولاً از درشت نی گرفته می‌شود یا از جناغ سینه یا لگن خاصره که برای درمان مسایل جراحی شکستگی به کار می‌رود نمونه‌برداری استخوانی معمولاً محدود به تحقیقات می‌شود.

دستگاه گردش خون

محتویات : برای اهداف این قسمت دستگاه گردش خون شامل قلب بریکاردیوم و سیستم رگها است که خون را حمل میکنند به قلب و از آن به کل سیستم‌های ستمیک وریی می برد.

آزمایش فیزیکی عمومی

وضعیت: مهم است که متوجه شویم آیا بیماری روی اسب آنقدر تاثیر گذاشته است که افسرده شد و علاقمندی خود را به محیط از دست داده یا نه این موضوع مشخص خواهد شد

حالت ایستادن

اسبهایی که سخت تنفس می‌کنند خیلی کم دور می زنند و وقتی دشواری واقعی در هنگام تنفس دارند در حالیکه آرنج خود را خم کرده‌اند می‌ایستند سر و گردن را می‌کشند و دهان باز است

ضربان قلبی:

در اسبهای لاغر با تناسب ضربان قلبی در قسمت چپ سینه به صورت بلافاصله به قسمت آرنج کشیده می‌شود نمی‌توان آنرا معمولاً در سمت راست دید به شکل مشابه قابل لمس است

صداهای کم وابسته و آسیب شناسی

این صداها کم همراه با عملکرد مرتبط همان‌هایی هستند که همراه با بیماری ارگانیک نخواهند بود می‌توانند در هر بخشی از چرخه قبلی رخ دهند و تقسیم بندی مطابق با صداهای کم انقباض و انبساط دارند.

صداهای اصطکاکی یا مالش قلب

صداهای اصطکاکی قلب حاصل از اصطکاک بین پرده غشایی متراکم شده و قسمت خارجی عضله قلب است. این مورد هنگام حرکت قلب رخ می‌دهد و بنابراین هنگام انقباض و انبساط شنیده می‌شود.

ارزیابی سرعت قلب در میدان

تاثیر آزمایش و تمرین روی سرعت قلب می‌تواند توسط آزمایش بازپروری پس از تمرین سرعت قلب و همین طور عکس‌العمل قلب نسبت به شدت خاص تمرینات، ارزیابی شود.

روند- این روند مطابق با پیچیدگی آزمایش متفاوت خواهد بود.

الکتروکاردیوگرافی کلدمتریک

الکتروکاردیوگرام تمرینی هم می‌تواند همراه با دویدن اسب ثبت شود که روی یک تردمیل انجام می‌شود این اطلاعات می‌تواند برای یک بازگشت یاهنگام آزمایش مورد توجه قرار گیرد.

الکتروکاردیوگرافی

وقایع همراه با بدون قطب کردن قلب و دوباره قلبی ساختن آن باعث ایجاد مناطق الکتریکی متفاوتی در سطح بدن می‌شود که نایج بالقوه آن بین دو نقطه فوق می‌کند و توسط الکتروکاردیوگرافی مورد محاسبه قرار خواهد گرفت

الکتروکاردیوگرافی چنینی

الکتروکاردیوگرافی جنینی برای نمایش اضطراب جنین هنگام تولد طولانی مدت کره اسب برای تایید زیست پذیری جنین و تشخیص دوقلوها و حتی در بعضی موارد تایید حاملگی به کار می رود.

فونوکاردیوگرافی

بافت برداری عضلانی زیر پوستی

کاربرد تشخیص فراصوتی برای ارزیابی بیماری قلبی یک حالت کلی برای جهان تازه و پزشک پدید آورده است شکل‌های مختلف تکنولوژی آزمایش کردن این فرم و کارکرد آن را ممکن ساخته است در حالیکه همراه با حس همان صدا خواهد بود.

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته پزشکی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 4 =