ایران و آمریکا – گفتوگوی ایالات متحده امریکا و جمهوری اسلامی ایران در مورد عراق – پرشین مقاله

ایران و آمریکا

شاید بتوان یکی از مهم ترین ویژگی های عراق جدید را تاثیر گذاری و نقش افرینی طیف وسیعی از گروه های داخلی بازیگران منطقه ای و قدرت های فرامنطقه ای در روند تحولات سیاسی – امنیتی و اقتصادی این کشور تلقی کرد .

مطلب گفتوگوی ایالات متحده امریکا و جمهوری اسلامی ایران در مورد عراق مشتمل۵۶ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

سفارش مقاله دانشجویی

فهرست مطالب

پذیرش قدرت ایران.. ۲

رویکرد یکجانبه گرایانه امریکا در عراق.. ۳

ایران و عراق جدید. ۶

نتیجه گیری.. ۹

نگاه کارشناسان به گفت و گوی بغداد. ۱۱

علاء الدین بروجردی.. ۱۱

راهکار سارکوزی برای خروج اتحادیه اروپا از بن بست… ۱۴

یکپارچگی اقتصادی.. ۱۴

دیدگاه های سارکوزی در مورد اروپا ۱۶

نتیجه گیری.. ۱۹

تروریسم و انواع آن در خاورمیانه. ۲۵

بدیل های ایران.. ۲۹

بخش خصوصی ایران.. ۳۰

به بازارهای جهانی چشم دوخته است… ۳۰

آمادگی مشروط اسرائیل برای خروج از بلندی های جولان.. ۳۴

ابوالغیظ : بوش در امور مصر دخالت نکند. ۳۶

فارس… ۳۶

تحویل جسد ملا داد الله به طالبان.. ۳۶

چاوس معترضان را پیاده های شطرنج امریکا خواند. ۳۷

ایلنا ۳۷

بحران عراق و درس هایی از تجربه الجزایر. ۳۹

ساخت هزار کیلومتر راه اهن.. ۴۳

بلیت هواپیما امسال گران می شود. ۴۴

هشدار دبیر کل اوپک… ۴۵

موافقت با افزایش قیمت لبنیات.. ۴۶

قیم نفت از مرز ۷۱ دلار گذشت… ۴۷

گفت و گو با دکتر منوچهر منطقی ، مدیر عامل ایران خودرو ۴۹

مزیت های صنعت خودروسازی چین چیست؟. ۵۱

محدوده قیمتی مدل پایه و اپشنال این خودرو چه میزان خواهد بود ؟. ۵۲

برنامه های خصوصی سازی.. ۵۶

مقاله گفتوگوی ایالات متحده امریکا و جمهوری اسلامی ایران در مورد عراق  در پرشین مقاله موجود می باشدبرای خرید و دانلود آن می توانید اقدام کنید.

خلاصه ای کوتاه از مقاله گفتوگوی ایالات متحده امریکا و جمهوری اسلامی ایران در مورد عراق را در زیر می توانید ببینید.

پذیرش قدرت ایران

ایران و آمریکا شاید بتوان یکی از مهم ترین ویژگی های عراق جدید را تاثیر گذاری و نقش افرینی طیف وسیعی از گروه های داخلی بازیگران منطقه ای و قدرت های فرامنطقه ای در روند تحولات سیاسی – امنیتی و اقتصادی این کشور تلقی کرد .

رویکرد یکجانبه گرایانه امریکا در عراق

حمله امریکا به عراق با هدف تثبیت هژمونی امریکا در جهان تضمین امنیت اسرائیل و در قالب رویکرد یکجانبه گرایانه نومحافظه کاران انجام شد حمله به عراق که در طرح خاورمیانه بزرگ نو محافظه کاران امریکا به عنوان مرحله نخست ایجاد دگرگونی در ساختار این منطقه تلقی می شد ایران و آمریکا

ایران و عراق جدید

عراق جدید برای جمهوری اسلامی ایران فرصت ها و تهدیداتی را تواما در بر داشته است و این امر ضرورت اتحاذ استرتژی مناسب با تحولات مزبور را ایجاب کرده است . ایران و آمریکا

یکپارچگی اقتصادی

پیروزی سارکوزی در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه یکی از مهم ترین وقایعی بود که در ماه می سال جاری بخش وسیعی از تحلیل های مطبوعات و رسانه های خبری دنیا را به خود اختصاص داده بود .

دیدگاه های سارکوزی در مورد اروپا

ایران و آمریکا اروپایی جدید قوی سیاسی تر و با قدرت اجرایی افزون تر اندیشه ای است که به گفته سارکوزی او طی سالیان اخیر در سرمی پرورانده است . از این رو تا پیش از رفراندوم قانون اساسی اتحادیه اروپا در فرانسه با وجود رای منفی فرانسویان رای وی به قانون مذکور مثبت بوده است

تروریسم و انواع آن در خاورمیانه

پس از حملات ۱۱ سپامتر ۲۰۰۱ در نیویورک و واشنگتن ، ایالات متحده مبادرت به جنگ تمام عیار علیه ترور کرد که در ابتدا مورد حمایت جدی بسیاری از کشورهای قرار گرفت . ایران و آمریکا

بدیل های ایران

موقعیت ژئوپلتیکی ایران به دلیل واقع شدن در محل تولید و رشد تروریسم اقتضا می کند مسوولان کشور مساله تروریسم و تحولات ان را مرود توجه جدی قرار دهند .

بحران عراق و درس هایی از تجربه الجزایر

در دهه نود قرن گذشته ، عراق و الجزایر دو کشور در حال توسعه در میان کشورهای عربی بودند که در مسیر پیوستن به کشورهای صنعتی مترقی قرار داشتند .

مزیت های صنعت خودروسازی چین چیست؟

ایران و آمریکا چینی ها در تولید موتور ملی حدود یک میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده اند . بر این اساس در طراحی خودرو نیز با توجهب ه ضرورت به روز بودن از سازمان های معتبر اروپایی استفاده و هزینه زیادی کردند .

برنامه های خصوصی سازی

هر چند ۶۰ درصد سهام ایران خودرو خصوصی و تنها ۴۰ درصد دولتی بوده و محدودیتی برای سرمایه گذار توسط بخش غیر دولتی وجود ندارد . اما از این پس مسیری را در نظر گرفته ایم

 

 

 

نظرات بسته شده است.