الزایمر

نظر می رسد که بیماری آلزایمر در اثر فاسد شدن سلولهای منطقه هیپوکامپ که معمولا مقدار زیادی استیل کولین تولید می کنند به  وجود می آیند . سلولهای مغزی یا نورونهایی که آسیب دیده اند .

این تحقیق دانشجویی الزایمر مشتمل بر۱۵صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی نشده مقالات رشته پزشکی

فهرست مطالب

علت بیماری.. ۳

مغز زنگ می زند ۳

تشخیص بیماری : ۳

مراقبت و درمان. ۱۲

سکته مغزی.. ۱۴

پیشگیری.. ۱۶

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

دسته‌بندی نشده مقالات رشته پزشکی

.

خلاصه ای کوتاه از مقاله الزایمررا در زیر می توانید ببینید.

علت بیماری

علت واقعی این بیماری هنوز معلوم نیست هیچ کس دقیقا نمی داند از چه رو بعضی از اشخاص دچارش می شوند و پاره ای جان سالم به در می برند . تقریبا ۱۰ درصد افراد بالای ۶۰ سال ، زوال عقل دارند و حدود نیمی عقل دارند از آنها مبتلا به آلزایمر می باشند .

ژنتیک بیماری آلزایمر

تا سن ۸۵ سالگی ، بستگان درجه اول بیماران مبتلا به آلزایمر ، ۳۸ درصد احتمال نهایی ابتلا به این بیماری دارند ، به نظر می رسد که در اکثر موارد با تجمع خانوادگی ، سهم ژنتیکی پیچیده ای وجود داشته باشد

 انواع صرع

انواع مختلفی از تشنجهای صرعی تا کنون شناخته و تعریف شده است . در بچه ها تشنج های تونیک – کلونیک شایع تر است ، بیشتر از سه چهارم کودکان مبتلا به صرع ، از این نوع تشنج رنج می برند .

مراقبت و درمان

الف – اصول کلی : در صرع ایدیوپاتیک چون علت بیماری معلوم نیست باید به همان درمان حملات تشنجی اکتفا نمایند در صرع علامتی یا سایر بیماری هایی که با حملات تشنج همراهند علاوه بر تسکین حمله تشنجی ، باید بیماری اصلی را نیز درمان نمود .

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

دسته‌بندی نشده مقالات رشته پزشکی

.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 12 =