آشنایی با عناصر گوناگون آمیخته های تبلیغات

تبلیغات ، بعد از ارتباطی استراتژی بازاریابی است . ارتباط عملی فراتر از ارائه اطلاعات   ( ارسال اطلاعات ) است . ارتباط موثر هنگامی برقرار میشود که شخص اطلاعات درستی دریافت و تحلیل کند . بنابراین ارتباط باید به عنوان فرآیندی که دارای عوامل متعدد است نگریسته شود .

مطلب  آشنایی با عناصر گوناگون آمیخته های تبلیغات  مشتمل ۲۴ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

فهرست مطالب

چکیده : ۲

مقدمه : ۳

آشنایی با عناصر گوناگون آمیخته های تبلیغات.. ۶

فرآیند فروش شخصی : ۱۶

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته اقتصاد

خلاصه ای کوتاه از مقاله آشنایی با عناصر گوناگون آمیخته های تبلیغات را در زیر می توانید ببینید.

مقدمه :

تبلیغات یکی از عناصر اصلی استراتژی بازاریابی یک شرکت محسوب میشود . فعالیت های مرتبط  Promotion نقشی کلیدی در برقراری ارتباط بین بازار هدف و استراتژی اتخاذ شده ایفاد می کنند .

آشنایی با عناصر گوناگون آمیخته های تبلیغات

آگهی : آگهی بدون شک یکی از قابل رویت ترین اجزا برنامه تبلیغات است . در ۱۹۸۹ ، کل مبلغ صرف شده برای آگهی در ایالات متحده به بیش از ۱۲۵ میلیارد دلار رسید . آگهی

فرآیند فروش شخصی :

به ندرت پیش می آید که امر فروش امری خسته کننده و یکنواخت باشد . هرمشتری ، هر فروش و هر فروشنده در حد خود منحصر به فرد است . بعضی از فروشندگان موفق هستند ، چون به خوبی از مزایای کالای خود با اطلاع هستند و محصول خود را می شناسند . عده ای دیگر موفقیت خود را مرهون ارتباط دوستانه و عمیقی که با مشتریان برقرار می کنند، میدانند.

خرید با کلیه کارت های بانکی (دانلود فایل بلافاصله پس از خرید)

مقالات رشته اقتصاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 15 =