گزارش کارآموزی صندلی مقوایی – شرکت طراحان آرشیدا سازه

0
گزارش کارآموزی صندلی مقوایی - شرکت طراحان آرشیدا سازهReviewed by پرشین مقاله on Sep 12Rating: ۵.۰گزارش کارآموزی صندلی مقوایی - شرکت طراحان آرشیدا سازهگزارش کارآموزی صندلی مقوایی - شرکت طراحان آرشیدا سازه مشتمل به۵۰صفحه می باشد. برای خرید مقاله گزارش کارآموزی صندلی مقوایی - شرکت طراحان آرشیدا سازه اقدام نمایید. گزارش کارآموزی صندلی مقوایی - شرکت طراحان آرشیدا سازه
سفارش تحقیق
http://telegram.me/pmaghale

این شرکت، یک شرکت طراحی صنعتی است و به دو قسمت طراحی  که شامل طراحی محصول و طراحی داخلی و غیره است و قسمت تولید محصولات شرکت است.

مطلب گزارش کارآموزی صندلی مقوایی – شرکت طراحان آرشیدا سازه مشتمل ۵۰ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

 

 

فهرست مطالب

شرکت طراحان آرشیدا سازه ۴

صندلی مقوائی ۴

اهداف صندلی مقوائی ۵

تاریخچه صندلی مقوائی ۶

صندلی مقوائی در ایران ۶

مقوا ۶

انواع مقوا ۹

کار با کاغذ و مقوا ۱۵

ماشین های تیغ زنی ۱۹

نمونه های موجود ۲۳

صندلی مقوایی اف ای کیو (FAQ) 23

صندلی کاغذی بچه ها ۳۰

صندلی پاپتون ۳۴

صندلی زاگ زیگ ۳۷

نمونه های تصویری دیگر ۴۰

اتودهای اولیه ۴۸

طرح های قابل اجرا ۵۳

خلاصه ای کوتاه از مقاله گزارش کارآموزی صندلی مقوایی – شرکت طراحان آرشیدا سازه را در زیر می توانید ببینید.

شرکت طراحان آرشیدا سازه:

این شرکت، یک شرکت طراحی صنعتی است و به دو قسمت طراحی  که شامل طراحی محصول و طراحی داخلی و غیره است و قسمت تولید محصولات شرکت است.

صندلی مقوائی:

برای تولید یک مبلمان خاص از جنسی خاص احتیاج به بررسی و تحقیق زیاد و دقیق است.

ابتدا باید دانست که هدف از تولید این صندلی چیست؟ صندلی برای چه قشری از جامعه ساخته می شود؟ سپس باید به تحلیل تاریخچه و نمونه های موجود از این محصول پرداخت .

مقوای شیار دار یا موجدار (Corrugated Board):

این مقوا از سه لایه تشکیل شده که لایه های آستر داخلی و خارجی از کاغذ کرافت و لایه مرکزی از مقوای شیار دار (موج دار یا فلوت دار) می باشد. لایه میانی از خمیر کاغذ های باطله ساخته می شودو لایه ها توسط چسب سیلیکات سدیم یا خمیر نشاسته به هم می چسبند.

کار با کاغذ و مقوا :

اگرچه کاغذ یا مقوا به صورت ورق یا رول های مسطح می باشند ولی کار های مختلفی بر رویشان انجام می شود تا بسته و اشیا دیگر سه بعدی ساخته شوند.

صندلی مقوایی اف ای کیو (FAQ):

این صندلی توسط اندرو سنیور (Andrew Senior) ساخته شده است وتوسط خود او در اینترنت به نمایش گذاشته شده است . اندرو در صفحه اینترنتی خود می نویسد

صندلی کاغذی بچه ها :

این صندلی کاری است از ” استودیوی طراحی شارلوت فریس (Charlotte Friis ) . توضیحات این طرح در سایت مربوط به آن این چنین است:

صندلی پاپتون :

این صندلی  بسیار نزدیک به فرمتی است که ما به دنبال آن هستیم و من به طور اتفاقی در سایتی از طرح های پراکنده به آن برخورد کردم . توضیحات کوتاه این طرح بدین گونه است

صندلی زاگ زیگ :

این صندلی نمونه جالبی است از تلاش برای ساخت صندلی مقوایی برای نوجوانان ، اما قابل ذکر است که این صندلی با وجود سادگی در ساخت آن قدرت لازم مخصوصا در قسمت نشیمنگاه را ندارد.

 

 

سفارش تحقیق
http://telegram.me/pmaghale

ارسال یک پاسخ