کارآموزی بررسی مدار برق سیستم مکش دستگاه اکستر و در کارخانه کیسه بافی خورجین گستر

0
کارآموزی بررسی مدار برق سیستم مکش دستگاه اکستر و در کارخانه کیسه بافی خورجین گسترReviewed by پرشین مقاله on Sep 12Rating: ۴.۰کارآموزی بررسی مدار برق سیستم مکش دستگاه اکستر و در کارخانه کیسه بافی خورجین گسترکارآموزی بررسی مدار برق سیستم مکش دستگاه اکستر و در کارخانه کیسه بافی خورجین گستر مشتمل به ۶۶صفحه می باشد. برای خرید مقاله کارآموزی بررسی مدار برق سیستم مکش دستگاه اکستر و در کارخانه کیسه بافی خورجین گستر اقدام نمایید. کارآموزی بررسی مدار برق سیستم مکش دستگاه اکستر و در کارخانه کیسه بافی خورجین گستر
سفارش تحقیق
http://telegram.me/pmaghale

هیچ ایده تازه‌ای به یکباره از هیچ به وجود نمی‌آید ایده‌های تازه مجموعه شرایط هستند که در آنها دیگر ایده‌ای قدیمی کاربردی ندارد. ایران با دارا بودن استعدادهای بالقوه چه در نیروی انسانی و چه در زمینه ذخایر زیرزمینی از جمله داشتن ده درصد از ذخایر نفتی جهان وبزرگترین میادین گازی پس از روسیه یکی ازکشورهای قدرتمند منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود.

این تحقیق دانشجویی کارآموزی بررسی مدار برق سیستم مکش دستگاه اکستر و در کارخانه کیسه بافی خورجین گستر مشتمل بر ۶۶ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

کارآموزی بررسی مدار برق سیستم مکش دستگاه اکستر و در کارخانه کیسه بافی خورجین گستر

فهرست مطالب

فصل اول.. ۲

مقدمه و کلیات.. ۲

مقدمه : ۳

فصل دوم. ۹

آشنایی کلی با محیط کارآموزی.. ۹

معرفی سازمان.. ۱۰

تاریخچه. ۱۱

موقعیت جغرافیایی.. ۱۲

مأموریت… ۱۲

کارگاه ۱۴

فرآیند تولید سفارشی یا کارگاهی : ۱۵

معرفی بخش‌های مختلف سازمان (بر مبنای ساختار) ۱۵

تولیدات.. ۱۸

تجهیزات و ماشین آلات.. ۱۹

مواد اولیه مصرفی.. ۲۱

مشتریان محصولات.. ۲۳

علامت مشخصه. ۲۴

اصطلاحات فنی.. ۲۶

فصل سوم. ۲۸

توصیف وضع موجود. ۲۸

توصیف وضع موجود. ۲۹

فصل چهارم. ۳۳

سیستم مکش دستگاه اکسترودر ۳۳

مشخصات کلی دستگاه اکسترودر ۳۴

سیستم مکش اکسترودر ۳۶

تغذیه دستگاه ۳۶

مشخصات مدار قدرت.. ۳۶

عملکرد موتورهای مکش…. ۳۷

منبع تغذیه DC مدار سیستم مکش…. ۳۷

اتوماسیون.. ۳۸

نحوه‌ی تنظیم چشمی های خازنی نرمال Open. 39

شیر برقی هوا جهت مکش…. ۴۰

طریقه‌ی عملکرد. ۴۰

سیستم حفاظتی مدار ۴۱

علامات اختصاری سیستم مکش: ۴۲

فصل پنجم. ۴۳

نمونه‌هایی از نقشه برق دستگاه مکش…. ۴۳

فصل ششم. ۴۵

نتایج و پیشنهادات.. ۴۵

معرفی سیستم های پیشنهادی.. ۴۶

بحث حفاظتی صنعتی.. ۴۷

بحث تعمیرات و نگهداری.. ۴۷

بحث انبارداری.. ۴۸

بازاریابی صنعتی و اهمیت آن در تولید. ۴۹

خلاصه نتایج و یافته ها ۵۰

فصل هفتم. ۵۲

پیوست و ضمائم. ۵۲

.

خلاصه ای کوتاه از مقاله کارآموزی بررسی مدار برق سیستم مکش دستگاه اکستر و در کارخانه کیسه بافی خورجین گستر را در زیر می توانید ببینید.

مقدمه :

هیچ ایده تازه‌ای به یکباره از هیچ به وجود نمی‌آید ایده‌های تازه مجموعه شرایط هستند که در آنها دیگر ایده‌ای قدیمی کاربردی ندارد.

ایران با دارا بودن استعدادهای بالقوه چه در نیروی انسانی و چه در زمینه ذخایر زیرزمینی از جمله داشتن ده درصد از ذخایر نفتی جهان وبزرگترین میادین گازی پس از روسیه یکی ازکشورهای قدرتمند منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود.

معرفی سازمان

شرکت خورجین گستر در سال ۱۳۷۵ در تهران تأسیس شد که مسئولین شرکت در هنگام تاسیس آقای وحید کبیری جباری به عنوان مدیر عامل فعالیت اولیه شرکت را آغاز و سپس تعداد سهام را افراد حقیقی واگذار نمودند و در حال حاضر دارای شش سهام دار اصلی بوده که سه نفر از اعضای آنها اعضای هیئت مدیره را تشکیل می‌دهند.کلیه تصمیمات شرکت با حضور مدیر عامل و بقیه اعضاء گرفته می‌شود و در مورد انتخاب اعضاء هر دو سال یکبار جلساتی در شرکت تشکیل می‌گردد.

تاریخچه

کارخانه خورجین گستر که از سال ۱۳۷۷ تاسیس شده است در حدود نه سال می‌باشد که به فعالیت خود در شهرستان تفرش ادامه می‌دهد و نظیر چنین کارخانه‌ای که به تولید نخ و کیسه پروپیل (p.p) مشغول می‌باشد در سطح کشور معدود می‌باشد و لذا دارای قدمت زیادی نبوده و امیدوار است که با مدیریت صحیح و حمایت بخشهای دولتی و همچنین مردم شهرستان بتوانند در جهت گسترش کارخانه و انبوه سازی تولیدات گامی مهم را بردارند.

موقعیت جغرافیایی

محل دفتر مرکزی در تهران می‌باشد و محل کارخانه در استان شهرستان تفرش، ناحیه صنعتی شهدای تفرش که تقریبا در ۳ کیلومتری شهرستان واقع شده است و تا مرکز استان تقریبا ۸۵ کیلومتر فاصله دارد و این شهرستان دارای ارتفاع ۲۴۵۰ متر از سطح دریا بوده و در نتیجه دارای آب و هوای کاملاً کوهستانی می‌باشد.

بازاریابی صنعتی و اهمیت آن در تولید

به جرأت می توان گفت یکی از علومی که شاید امروزه تأثیر آن در صنعت بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است بازاریابی می باشد. در گذشته تفکر عموم بر این بود که بازاریابی تنها در مواردی کاربرد خواهد داشت که کالایی تولید شده باشد و در فروش و عرضه آن دچار مخاطره شده باشیم. اما امروزه این تفکر به هیچ وجه مورد قبول اساتید این زمینه نمی باشد

خلاصه نتایج و یافته ها

کارآموزی بررسی مدار برق سیستم مکش دستگاه اکستر و در کارخانه کیسه بافی خورجین گستر

مشاهده می کنیم که در این کارخانه و اصولاً این نوع صنایع تولیدی فرایند خط تولید تقریباً ساده و با استفاده از یک مدیریت صحیح و آموزش کارگران در جهت آشنایی با تجهیزات و استفاده بهینه آنها می توان شاهد فعالیت و دوام حتی کارخانه در جهت نیل به اهداف سازمانی بود. گرچه می توان با استفاده از استقرار ماشین آلات جدید اعم از (s14bb) & (slgbb) که جدیدترین تولیدات شرکت (AD-STAR) ، STARLINGER هستند سطح تولیدات و کیفیت آنها را بهتر نمود

.

 

 

سفارش تحقیق
http://telegram.me/pmaghale

ارسال یک پاسخ