بررسی اشتیاق در روابط دختران و پسران

بررسی اشتیاق در روابط دختران و پسرانReviewed by پرشین مقاله on Aug 12Rating: ۴.۰بررسی اشتیاق در روابط دختران و پسرانبررسی اشتیاق در روابط دختران و پسران مشتمل به۲۷صفحه می باشد. برای خرید مقاله بررسی اشتیاق در روابط دختران و پسران اقدام نمایید.
سفارش تحقیق
http://telegram.me/pmaghale

رابطه واژه‌ای عربی است که در معنای تماس و وصل شدن به کار می‌رود و در گفتار روزمره به مجموعه‌ای از رفتارهایی اطلاق می‌شود که در تماس با یکدیگر ابراز می‌کنیم.

این تحقیق دانشجویی بررسی اشتیاق در روابط دختران و پسران مشتمل بر۲۷صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

فهرست مطالب

بررسی مفهوم رابطه. ۲

عوامل زمینه ساز در ایجاد روابط ناسالم میان دختر و پسر. ۲

آیا داشتن دوست دختر یا دوست پسر ایرادی دارد؟. ۶

اشتیاق و شیفتگی در روابط دختر و پسر. ۸

کتمان یا اعلان عشق و اشتیاق به جنس مخالف… ۱۱

علل و دلایل روابط دختر و پسر. ۱۶

وضع مطلوب در روابط دختر و پسر : ۲۰

.

خلاصه ای کوتاه از مقاله بررسی اشتیاق در روابط دختران و پسران را در زیر می توانید ببینید.

عوامل زمینه ساز در ایجاد روابط ناسالم میان دختر و پسر

در این قسمت سعی بر این است تا عوامل زمینه ساز در ایجاد روابط ناسالم میان دختر و پسر مورد بررسی قرار گیرد. این عوامل را می‌توان در چهار بخش طبقه‌بندی کرد

آیا داشتن دوست دختر یا دوست پسر ایرادی دارد؟

پاسخ به این سوال به سن و سال پرسش کننده بستگی دارد. رسانه‌های تصویری مدرن همچون تلویزیون، بر الگوی فکری کودکان تاثیر گذاشته است. بسیاری از کودکان دختر و پسر وسوسه می‌شوند که همانند تلویزیون و ویدیو رفتار کنند، یا زودتر از حالت عادی، شخص محبوب خاص خود را داشته باشند .

کتمان یا اعلان عشق و اشتیاق به جنس مخالف

در احادیث شیعی « کتمان عشق » مورد توجه قرار گرفته و آمده است : آنکه عاشق گردد ، پس آن را کتمان کند و عفیف بماند و بمیرد ، شهید است . و یا : کسی که عاشق شود و آن را کتمان کند و عفیف بماند و صبر کند ، غفران خدا برای اوست و او را داخل بهشت می کند.

علل و دلایل روابط دختر و پسر

هر پدیده از سه منظر قابل توجه و بررسی است؛ مقام توصیف، مقام تعلیل و مقام تجویز و توصیه. رابطه دختر و پسر نیز از هر سه منظر یادشده قابل بررسی و مطالعه است. در مقام توصیف میتوان از وضعیت موجود روابط دختر و پسر توصیفات فراوان ارائه داد، که این روابط گاه حتی به صورت نامطلوب وجود دارد.

وضع مطلوب در روابط دختر و پسر :

پس از بحث در مورد وضع موجود در روابط دختر و پسر می توانیم حدود ارتباط مناسب بین دو جنس را مورد بحث و بررسی قرار دهیم . برای نشان دادن وضع مطلوب در روابط بین دو جنس می توان به ویژگی ها و خصوصیات زیر اشاره کرد .

.

سفارش تحقیق
http://telegram.me/pmaghale

ارسال یک پاسخ