آشنایی با IP Telephony

آشنایی با IP TelephonyReviewed by پرشین مقاله on Aug 26Rating: ۴.۵آشنایی با IP Telephony آشنایی با IP Telephony مشتمل به ۱۳ صفحه می باشد. برای خرید مقاله آشنایی با IP Telephony اقدام نمایید.
سفارش تحقیق
http://telegram.me/pmaghale

اگر معمولاً تماسهای تلفن راه دور دارید‌، این احتمال وجود دارد که تاکنون بدون آنکه بدانید ، از IP Telephony  استفاده کرده باشید . IP Telephony که در صنعت تحت عنوان (Voice-Over IP) VoIP شناخته می شود .

مطلب آشنایی با IP Telephony مشتمل ۱۳ صفحه است، برای دیدن فهرست مطالب مقاله و جزئیات آن به اطلاعات اضافی زیر مراجعه فرمایید.

فهرست مطالب

مقدمه : ۲

Circuit Switching. 3

Packet Switching : 5

پروتکلها ۱۰

تماس… ۱۱

منبع تحقیق : ۱۳

خلاصه ای کوتاه از مقاله آشنایی با IP Telephony را در زیر می توانید ببینید.

Circuit Switching

سوئیچینگ مداری یک مفهوم بسیار ابتدائی است که برای مدتی بیش از ۱۰۰ سال در شبکه های تلفن مورد استفاده بوده است . آنچه روی می دهد این است که وقتی یک تماس تلفنی بین دو طرف برقرار می شود ،‌ارتباط در تمام مدت تماس حفظ می شود .

Packet Switching :

در حالیکه سوئیچینگ مداری ، ارتباط را پیوسته و باز نگه‌ می دارد ، سوئیچینگ بسته‌ای ارتباط را تنها به اندازه کافی برای ارسال یک قطعه کوچک از داده ها (که بسته نامیده می شود) از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر باز می کند .

پروتکلها

برای VoIP از دو پروتکل عمده استفاده می شود. هر دو پرو تکل راههای را برای ابزارها تعریف می کنند تا با استفاده از VoIP با یکدیگر مرتبط شوند.  آنها همچنین حاوی مشخصاتی برای Codec های صوتی هستند.

تماس

برای آنکه با استفاده از VoIP با شخص دیگری صحبت کنید، ۴ شیوه وجود دارد. اگر یک کامپیوتر را با یک تلفن داشته باشیدمی توانید بدون خرید هر نوع تجهیزات جدیدی، یکی از آنها را مورد استفاده قرار دهید.

سفارش تحقیق
http://telegram.me/pmaghale

ارسال یک پاسخ